Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy még mindig sajnálom és nem küldtem el a fenébe? 23/L

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy ez egy durva sztori lesz, szóval csak erős idegzetűeknek.

Fél éve megismertem egy (helyes) külföldi srácot és randizgatni kezdtünk. Már az elején éreztem, hogy nem veszi túl komolyan, ami köztünk van, mert olyasmiket mondott, hogy "semmi nem tart örökké", meg hasonlók. De jól éreztem magam vele, vicces volt, jókat szexeltünk, ezért nem akartam tőle megválni. Aztán lassan kiderült, hogy nincsenek stabil papírjai és félő, hogy kiutasítják az országból, meg hogy olyan csóró, hogy kajára sincs pénze, már ki tudja mióta nem fizeti a lakbért, már nincs melegvíz a lakásában, meg stb. Aztán elvesztette a munkáját is, pontosabban mint utóbb kiderült, beszólt valamit a főnökének, amiért ő kirúgta. Én nagyon megsajnáltam. Egész télen hozzám járt, én főztem neki, nem is rossz kajákat, tudott nálam fürödni (meleg vízben), használta az internetet, a laptopomat, mert neki egyik sem volt. Meg hát ugye szexeltünk is. Aztán volt hogy adtam neki pár 1000 Ft-ot, vagy éppen kaját (tejet, húst, rizst stb.) amikor nagyon nem volt neki mit enni. Közben kiderült, hogy ő nem szerelmes belém, csak barátként szeret, de ennek ellenére szexelni azért volt kedve. Én meg láttam, hogy mennyire szar helyzetben van, ezért továbbra is támogattam és egyre jobban sajnáltam. Aztán jöttek tovább a dolgok. Mivel félő, hogy kiutasítják az országból és az ügyvédje azt mondta neki, hogy házasodjon meg, kitalálta, hogy menjek hozzá feleségül. Én nagyon sajnáltam, még talán egy kicsit szerettem is annak ellenére, hogy ő megmondta, hogy nem szerelmes, szóval elkezdtem gondolkozni ezen a dolgon. Utánajártunk, hogy hogy tudnánk összeházasodni, voltunk ügyvédnél is... De persze ezen a ponton már én is elkezdtem félni, hogy mi lesz a jövőmmel, mert én egyébként egyetemista vagyok és rendezett az életem, meg a családom is és a barátaim is felhördültek, hogy azért ez már több a soknál és ne hagyjam magam ennyire kihasználni. Én szembeszálltam kb. velük is és mondtam, hogy ennek a fiúnak mennyire szüksége van rám... De persze ő nem akarna a férjem lenni, meg együtt élni velem, meg stb., neki csak vízum kell és miután megkapta, el is válnánk... Aztán mivel ő állandóan az én laptopomat használja és jó néhányszor bejelentkezve felejtette a facebookját, én belenéztem és kiderült, hogy ő kb. minden este felszed valami csajt és ki tudja, mit csinálnak. Az elmúlt 1 hónapban vagy 4 lánnyal próbált randit szervezni, miközben nekem azt mondta, hogy a buliban ugyan odamegy lányokhoz, de egyiktől sem akar semmit, csak dumálgatni... Szóval kiderült, hogy hazudozik is. Ő folyamatosan azt hajtogatja, hogy ugyan nem szerelmes belém, de szeret, mint barátot és mennyire számíthatok rá stb. Erre pár hete rosszul voltam és el kellett mennem az ügyeletre és felhívtam, hogy jöjjön el velem, erre közölte, hogy ő most éppen indul gyúrni, miért nem szóltam előbb... Szóval ennél a pontnál úgy döntöttem, hogy elegem van és akármilyen szerencsétlen, én hozzá nem megyek feleségül, mert nem érdemel tőlem semmit. Amúgy ennek tetejében ő minden nap partyzik, dolgozni azta sem dolgozik semmit. Csak edz, meg bulizik. Szóval most úgy döntöttem, hogy megmondom neki, hogy ennyi volt. De még mindig sajnálom és nem tudom, hogy fogok eléállni mindezzel. A barátaim szerint simán köddé kéne válnom és nem válaszolni, ha ír, vagy hív. De én akkora balek vagyok, hogy még mindig úgy érzem, hogy tartozom annyival, hogy korrekten elmondjam neki, hogy miért nem megyek hozzá... De félek, hogy ha találkozok vele, akkor hatással lesz rám és megint megsajnálom annak ellenére, hogy tudom, hogy nem érdemel tőlem semmit. Mit javasoltok? :(



2014. jún. 25. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nem gondolod, hogy bárki is végig fogja olvasni?

[link]

2014. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti nem igaz, ekkora lábtörlő legyen valaki
2014. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minden szó igaz :( Sőt ez a rövidített verzió, ha részletesebben leírnám, lenne ez még cifrább is.
2014. jún. 25. 15:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, szerintem túl jó ember vagy, a régi önmagamra ismerek benned. Ez a fiú végig kihasznált téged, itt az idő erősnek lenned, és határozottan elküldeni őt a fenébe, és megszakítani vele minden kapcsolatot. Miért sajnáltad meg őt ennyire? Nagyon szegény országból jött, és borzalmas élete lenne, ha vissza kellene mennie?
2014. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet (nem tudom mennyire van még lakása)h akár kézzel írt levelet dobsz a postaládájába, amiben leírhatsz mindent. Ne sajnáld, az ilyen ember tényleg megérdemelné,h szó nélkül köddé válj!!
2014. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezek tudatában folytatod,akkor meg is érdemled.Ez csak egy parazita,aki ráadásul még hüŁyének is néz.
2014. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szegény országból jött, ahova én sem mennék vissza a helyében. De azért én nem akarom elcseszni miatta az életemet.
2014. jún. 25. 15:31
 8/18 anonim válasza:
En vegig olvastam..Mindenkepp csak kiakar hasznalni amit jol is csinal. Ne legy buta szedd ossze magad es dobd ki. Azt hogy felesegul mesz hozza pedig szerintem felejtsd is el ha nem akarod tonre tenni az eleted. Tudom nem konnyu de szedd ossze magad es hagyd ott, ha o nem sajnal meg teged es semmibe vesz szinte akkor te se sajnald, csak azt kapja amit megerdemel. Megbecsulnie kellene nem kihasznalni.
2014. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hálátlan dög nem érdemli meg hogy továbbra is jót tegyél vele, magadat meg végképp ne tedd tönkre. Muszáj lesz megmondanod neki azt amit érzel. Aztán folytassa csak a kis életét. Utálom az ilyen "kívül minden belül semmi" embereket,szánalmat sem érdemelnek. Nehagyd hogy ilyen semmirekellő beképzelt hálátlan barom miatt megharagudjanak rád a barátaid,mert igazuk van. Ott kell hagynod őt, még ha nehéz is. ;)
2014. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

KIHASZNÁL így az életben nem fogsz menni semmire, ha nem változtatsz magadon.

Neked is voltak játékszabályaid amit ő leszart és amikor áthágta a szabályaidat akkor ő ennek tudatában volt.

Pl. Ez megteszem bár tudom hogy neked szarul fog esni, de majd úgyis begbocsájt. MEg mindent megtesz értem csak elő kell magamat adni.

Ezt gondold végig…!!!

2014. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!