Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez nagyon negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nagyon negatív dolog? 17/f

Figyelt kérdés

Ha nagyon vágyom egy lányra, akinek én lennék a legfontosabb. Ha vele lennék mindig ölelgetném és odabújnék hozzá. Sírnék neki, ha fáj valami. Mindig kedveskednék neki. Mindig dicsérném.


Nagyon gáz, ha ennyire érzelgős egy fiú? Ez taszító?



2014. máj. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindig ezt csinálnád az sok lenne.
2014. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy mennyire érzelgős

van egy szint, ami után engem már zavarna

nem baj, ha vki érzelmes, de lányként ne én legyek már az erősebb ilyen téren

2014. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván egy idő után kevésbé lennék az. De sosem volt olyan pici koromban sem, akivel egy picit ilyen lehettem volna, és nagyon hiányzik.
2014. máj. 4. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel én is így vagyok.


De először be kell bizonyítanod, hogy nem vagy egy béna puhány, s ha egyfolytában rinyálsz, akkor az nem egy konstruktív dolog egy kapcsolatra nézve.


+ Sok lány elvárja, hogy a fiú keménykedjen, ami egy elég kikészítő és buta dolog. Az ilyeneket is jobb elkerülni.

2014. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha bújsz és ölelgeted azzal nincs semmi gond de a könnyekhez bizonyos időnek el kell telni, és akkor is csak a számodra igazán rossz pillanatokban. Van egy rossz hírem a taknyom-nyálam egybe folyik tipusú zokogás a lányok kiváltsága. Nem baj ha egy srác érzékeny/érzelgős csak ne a nap minden pillanatába csinálja.
2014. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18/L voltam az előző. (a barátom is kicsit érzékenyebb az átlagnál de 4 éve vele vagyok és szeretem)
2014. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi meg fiatal vagy. Majd 20 utan kinovod ezt a buzulast. Mellesleg rohadtul nem vonzo nekik, legalabb is a sajat tapasztalataim alapjan...
2014. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!