Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az ajándék megfelelne egy fiúnak? Való ez fiúnak?

Figyelt kérdés

2 éves évfordulónkra szeretném neki venni

Imádja a zenét, az élete része, gitározik

NE AZ ÁRÁT NÉZZÉTEK!

Való ez fiúnak egyáltalán?


[link]



2014. jún. 25. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem is szép ajándék, de nekem túl csajos. Én fiú vagyok, örülnék egy ilyen medálnak és szívesen hordanám, csak tényleg csajos ez és lehet az lenne bennem, hogy a haverjaim beszólnának miatta... szerintem nézz körben pár ékszerüzletben élőben, talán tudnak ajánlani fiúknak való gitáros medált
2014. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Stílustól függ, kinek jön be, de szerintem fiúnak is jó lehet.


Nekem ilyenek vannak, több is, van egy, amibe a nevem bele van vágva, meg az egyik rusztikus réz és nagyon jól néz ki, szeretem.


[link]


[link]

Ilyenből van az, amiben a nevem van, ezt egyedileg lehet rendelni, ha írsz nekik.


De most kijött egy újabb széria pengetős nyakláncból, csak még nincs fenn a boltjukban, de a Facebook oldalukon láttam.

Ott már egyedi nevekkel és idézetekkel vannnak az újak.

[link]

2014. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem a névvel ellátott pengető nyakláncról a kutya nyakörve jut eszembe :d
2014. jún. 25. 18:17
 14/16 anonim ***** válasza:

Bocs, a link a Facebook mobiloldalról volt, mivel mobilon néztem. :) De a jobb ez:


[link]

2014. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

:)


Nem olyan a hatása, még sose jutott eszembe, hogy kutya nyakörv... :)

És én örültem neki, mikor megkaptam ajándékba, de persze eltérőek az ízlések.

2014. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
neeee neeeee csak nyakláncot neeee kérlek neeeee
2014. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!