Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Változhat ez valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat ez valaha?

Figyelt kérdés
Elképesztő módon mardossa az a fájdalom a lelkem, amit a párom okozott a hűtlenségével. Egyszerűen nem találom a szavakat, hogyan írjam ezt le. Kegyetlen érzés :( Hogyan legyek túl rajta ? Bármennyire is próbálok nem gondolni a múltban történt dolgaira...néha előjönnek bennem...el lehet ezeket valaha is felejteni ?

2014. jún. 17. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még melletted van akkor nagyon nehezen, nagyon sok év kell hozzá és az is lehetséges hogy soha az életbe nem fogod.
2014. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idő nagyon sokat fog segíteni, hidd el!
2014. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, hogy az idő mellénk állhat. De! Nekem nem igazán fér bele, hogy Ő közben beszélő viszonyban van a csajjal. Hiába most nincs semmi már köztük...egyszerűen nem tudom ezt megemészteni..hogy időről-időre azt kell látnom vele beszél... és tök mindegy, hogy mennyire semleges dolgokról! Szerintetek ? Vagy én állok hülyén a szituhoz ? Nem kellene, hogy hatással legyen rám a vele való beszélgetései ?
2014. jún. 17. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a minimum hogy minden kapcsolatot megszakít vele. Bár azt mondják hogy amiről tudsz arra fölösleges gyanakodni gyanúsabb volna ha titokban beszélgetnének.De természetesen érthető hogy baromi rosszul esik hogy ezek után még beszél is vele. Eleve szerintem baromira örülhet hogy nem hagytad rögtön faképnél mikor megtudtad hogy megcsalt téged úgyhogy ha zavar szerintem nyugodtan megmondhatod neki hogy ne beszéljen többet vele.
2014. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többször is elmondtam ezt neki....aktuális lelkiállapotomtól függően szépen vagy kevésbé szépen. Elmagyaráztam neki, hogy ez nekem mennyire fáj és miért. Sőt volt amikor arra a pontra is eljutottam, hogy szakítással fenyegettem, ha nem teszi ezt meg ÉRTÜNK! Sajnos jelenleg is ott tartunk, hogy beszél vele...még mindig.
2014. jún. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!