Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A duci lányok tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányok tényleg csak az igénytelen férfiaknak tetszenek?

Figyelt kérdés
azoknak akiknek màr bàrki megfelel csak végre nő legyen? duci alatt 165 cm 59-60 kilot értek
2012. nov. 19. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Az igényteleneknek meg a perverzeknek. Egészséges ember barátnőt akar nem tehenet.
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem duci, max. egy kicsit husis. És elég sok pasi kimondottan erre bukik, főleg egy bizonyos kor felett.
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Van egy olyan kifejezés, hogy Big Beautiful Woman, nagy gyönyörű nő. Ez egy kategória, sok pénz van benne, nagyon nagy piaca van. Ha a szexiparban ennyire kelendőek a kövér nők, és ezalatt sokszor a HATALMAS nőket is lehet érteni, akkor nem lehet tagadni, hogy igen is sok férfinak ez tetszik.


Ez nem igénytelenség kérdése, nem ők döntik el mitől áll fel nekik, ugyanúgy, ahogy valakinek a rövid hajú szemüveges nők jönnek be, valakinek a lapos mell, valakinek a hatalmas mell, valakinek a mű mell, valakinek a hatalmas fenék, valakinek a has, amit lehet gyűrögetni, még a narancsbőr is van akinek ellenállhatatlan. Csak ezt nem szokás reklámozni, mert nem divatos, meg "ciki".

2012. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem duci. Amúgy meg egy lány sem jellemezhető ezzel az egyetlen szóval.
2012. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

hát én sem vagyok éppen nádszál karcsú, de a barátnőim mindig azt mondták, hogy ha "te a sütit szereted, akkor olyan pasit keress, aki szintén a sütikért van oda"

és ez teljesen igaz. a barátom egyáltalán nem igénytelen, sőt már megkapta, hogy miért van velem, de ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást!

(és még valami. régen a jó húsban levő nők voltak azok akik gazdagok, tehetősek voltak. és tetszettek a férfiaknak. nos, ez valahol most is ott van bennük, csak nem hencegnek vele)

18L

2012. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

passz.

De nekem nem tetszenek...

2012. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi alkatú ismerőseimnek általában magas vékony, vagy izmos, jóképű barátjuk van, úgyhogy nem. De a megadott paraméterekkel még nem vészesen túlsúlyos valaki, csak nem sovány. Kinek mi tetszik. Van olyan, akinek az elöl deszka, hátul léc, van, akinek a töltött galamb.
2012. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem feltétlenül a mérettől függ.


Én betegség miatt meghíztam. De attól még dugtak volna jópáran, csak nem éreztem jól magamat a bőrömben szóval nem mentem bele...


Igazából az összhatás ami számít.

Pl. elég durva voltam szerintem, nekem az anorexiás tini után ez sokk volt, 64.4 kg a max súlyom volt 160 centihez... :( de hátközépig érő szőke hajam volt, csinos vagyok, szóval akkor is megfordultak utánam a pasik...


De most sokkal jobban érzem magam 54 kilósan, meg az önbizalom miatt még jobban tapadnak.


Egyébként mondom az összhatás meg a kisugárzás számít a legtöbbet!

2012. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11-19 16:41

Egészséges ember különbséget tud tenni ember és állat között, nem keveri össze őket

[link]


[link]


EZZEL:

[link]


Következtetés:

Beteg vagy...

2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!