Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők miért adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért adnak hangot annak, hogy sok a magára valamit is adó fiatal, vagy épp 25 éven felüli ember?

Figyelt kérdés

Engem sosem érdekelt ki mit gondol rólam, bejött ez az Airmax dolog mondom ezek szerint mégsem ciki sportcipőt hordani, ezért vettem magamnak én is.

Vastag aranylánc van rajtam, a hajam olyan mint majdnem minden már


Mégis, úgy vagyok vele hogy önmagam vagyok


Ráadásul csak kinevetem ezeket a nőket, hisz abszolút nem érdekel a véleményük, ha 10en néznek le a külsőségek miatt, és 3nőnek leszek szimpatikus nekem az is elég..

21F


2014. jún. 26. 11:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a véleményük, akkor most itt mi is a kérdés?
2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel más véleménye, akkor minek írtad ki a kérdést? De amúgy ha te lelkileg is egy fukszos fenegyerek vagy, akkor az még talán rosszabb, mintha divatból követnéd ezt a trendet.
2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a nők ezt hogy nem veszik észre, hogy lesz*rjuk őket, és akárhogy panaszkodnak nem igen lesz változás.
2014. jún. 26. 11:31
 4/29 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, hogy nemigen lesz változás, max. nem fogod megkapni azt a csajt, akinek nem jön be ez a fukszos airmaxos proliskodás. Lehet, hogy te majd az ujjad köré akarod csavarni, ő meg elhajt a p|cs@ba, mert nem tetszel neki. Nem kell emiatt megváltozni, de akkor te se panaszkodj, ha nem jut neked értelmes nő.
2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem cseszegetném, hanem egyszerűen nem állnék szóba ilyennel.
2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerencsére vannak más típusú emberek is, nem csak olyanok mint te aki most jött le a gyártósorról.
2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6-os: Azt írta a kérdező, hogy neki ilyen a személyisége, tehát így tudja magát a legjobban kifejezni. Ez nem gyártósori stílusra vall, hanem igazi vérproliságra.
2014. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: "a magára valamit is adó" vs. "bejött ez az Airmax dolog mondom ezek szerint mégsem ciki sportcipőt hordani, ezért vettem magamnak én is.

Vastag aranylánc van rajtam, a hajam olyan mint majdnem minden már" Ez neked a magadra adás kategóriája, b@ßd meg????

2014. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mindehhez a csodálatos összeállításhoz mit szoktál felvenni? Mackóalsót?
2014. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Meg fehér trikót.
2014. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!