Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma származású 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma származású 22 éves kedves fiatal ember vagyok. Van egy 19 éves barátnőm akivel nagyon jól megvagyunk, de a szülei nem akarnak elfogadni engem, pedig én semmi rosszat nem tettem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a származásom miatt nem felelek meg nekik, mit tudnék tenni hogy még is megszeressenek?
2012. máj. 17. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
ha "elszólnád" magad, hogy mága zoltán a rokonod, hirtelen tejbe-vajba fürösztenének.
2012. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
semmit nem tudsz tenni, szerintem
2012. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Talán majd idővel, ha látják hogy egy kedves és jó ember vagy, akkkor megenyhülnek és meg is szeretnek. Sajnos nem fog egyhamar menni, de te csak légy velük kedves és közvetlen, előbb-utóbb biztosan rájönnek, hogy milyen ember vagy.
2012. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem tudsz ellene semmit tenni. Ha az emberbe beleivódik, hogy nem fogadja el a romákat, akkor ez nem fog megváltozni sajnos. :(

Talán idővel megenyhülnek. Semmiképpen ne add fel! Mutasd meg, hogy igenis jó ember vagy és harcolsz az igazadért. :-)

2012. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendeben, köszönöm a válaszaitokat!
2012. máj. 17. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Semmit. Legyél olyan amilyen eddig is vagy :/

Kár, hogy nem fogadnak el. Pedig én sem csípem a fajtád, de aki normális azzal az ég világon semmi bajom!

2012. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Hitetlen hogy egy roma származású ember jobban tudd fogalmazni és írni mint az itteniek 99%a
2012. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként lehet, hogy soha nem fognak elfogadni, van olyan is, aki nem roma és mégsem fogadják el soha a lány/fiú szülei...de nem is az a lényeg szerintem, a lánnyal vagy, nem a családjával. Ha ő szeret és te is őt akkor nagy probléma szerintem nincs, ráadásul már elmúlt 18 is, nem igazán tudnak beleszólni. Ja, és a helyedben rákérdeznék a szülőknél (ezt előtte azért beszéld meg barátnőddel is). Hogy mi is a probléma veled, aztán mondják szemtől szembe. 24/L
2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
a bigott szülők mindenütt ott vannak. küzdeni ellenük lehetetlen.
2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most semmit nem tudsz tenni ellene...

Idővel ugy is látják hogy te más vagy és nem tudják azt mondani hogy nem fogadunk el mert....olyan vagy mint a többi..

Kitartást és sok erőt kívánok...hidd el előbb utóbb elfogadnak,hisz más választásuk nem igazán lesz

2012. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!