Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » őszintén! A mai világban így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

őszintén! A mai világban így 16 évesen tényleg túl fiatal az ember egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
tudom, hogy ez függ sok mindentől, pl. hogy milyen érett az illető, de most úgy általánosságában..:)
2012. nov. 13. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2012. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
nem hinném
2012. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
NEM
2012. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem az, saját tapasztalat. én még 18 évesen is éretlen voltam hozzá, csak 20 körül lett meg az a lelki érettség, ami kell ahhoz hogy egy kapcsolat normálisan működjön. addig még gyerekek vagyunk. (szerintem.)
2012. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Túl fiatal, de mivel ez ma már divat, nem veszik tudomásul.

A párkapcsolat nem csak a szexről szól, hanem az érzelmekről is. Nagyon ritka, hogy az ilyen kapcsolatok hosszútávon is működjenek.

2012. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalnak nem fiatal, de éretlen még lehet rá.
2012. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Szerintem igen. Hol van egy 16 éves az elköteleződéstől. Lehet kapcsolat, sőt, szerintem kell is tapasztalat, de nagyon ritka ha pont olyanok szeretnek egymásba akik elég érettek ahhoz, hogy együtt is maradjanak. Idősebb korban is ritka.


21/N

2012. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak az összes 16 és az alatti nemet fog írni...igazából persze ez emberfüggő...de hát ha cska azt anézzük eléggé fiatal...nem tudom hova kell vadul csjaozni/pasizni manapság már 13 évesen
2012. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, de tekintve, hogy a társadalom nem tud mit kezdeni veletek, az tény.


Ha balul sülnek a dolgok pl nem kívánt terhesség... annak duplán iszod meg az árát.


[link]

2012. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem azt veszik alapul amit a tv-ben látnak, akkor nem.
2012. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!