Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi baj lehet velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam nagyon jó csajnak, de többen szokták mondani,hogy szép és csinos is vagyok..Többen érdeklődnek irántam,de még mindig nem hiszel el,hogy olyan jó lennék.. múltkor randiztam egy pasival,szerintem nem is volt nagy szám úgy kinézetre de belsőre sem.Barátnői is alig voltak és nem annyira néztek ki jól. Engem visszautasított 2 randi után..Szerintetek a belsőmmel lenne a gond?:S Nem tudom mit csináljak, ígyis alig van önbizalmam! Már nemis merek ezek után ismerkedni..Hiába tetszek nekik ha megismernek és otthagynak:(

17L


2014. jún. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ha csak szexelni akartam volna, valszeg én is visszautasítalak. majd lesz olyan aki barátnőt akar.
2014. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DaniMentha válasza:
Előbb utóbb csak lesz egy olyan emberke aki úgy fog szeretni ahogy vagy.ne add fel
2014. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyiből szerinted ki tudja megállapítani?

Majd mindjárt jönnek a privátozós nyomik, azoknak biztos jó lennél. :)

2014. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezen öt sor alapján a belsőddel van nagy gond, felületes és álszerény vagy
2014. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem 5 sorból nem tudod megállapítani h ki milyen.. balf@&z:D
2014. jún. 26. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről beszélek, és te mégis ezt vártad. Mondjuk ilyen reakció után, amit az előzőnek adtál, már kezdek félni, hogy valami tényleg nincs rendben veled...

Mert annyi, amennyit ő írt, az leszűrhető. Mert a külsőről elég sokat írtál - vagyis azt állítottad előtérbe, szóval felszínes vagy valamennyire az biztos.

2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebből a hozzászólásodból még az "álszerény" szó is igazzá vált. Látod, ő ennyiből felismerte ezen tulajdonságaidat - és nem, nem azt írta, hogy ennyi vagy, vagy csak ilyen vagy, hanem hogy ilyen vagy, az biztos. Ha ezt csinálod élőben is - csak ott valószínűleg erősebben - akkor nem csodálkozom.
2014. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi:) Nagyon okos vagy te is látom.. Szerintem senkiről nem lehet megállapítani ennyiből,hogy milyen élőben:) Rólad is elsőre azt hihetem,hogy egy okoskodó nyomorék vagy de bízom benne,hogy nem így van.. én itt nem fogok írkálni neked úgyhogy puszi
2014. jún. 26. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértésed nem a legjobb... :)
2014. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg azért az itteni stílus is sok mindent elárul. :)

De szerintem azt egy szóval sem mondta senki, hogy már ismerünk. Csak annyiból mondtuk rólad pár szót, amennyit itt kimutattál. Ha ennyire magadra vetted, ott azért valami lehet. :)

2014. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!