Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány úgy szakít velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány úgy szakít velem, hogy szerelmes, de racionális okokra hivatkozik, az milyen érzés?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt múlik el a szerelem (komoly szerelem) és hosszabb távon az észérvek lesznek az erősebbek, amiért szakított vagy az érzelmek? Azóta azért nem akar velem beszélni, mert fél a saját érzelmeitől?
2014. jún. 25. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Észérvek erősebbek. Én anno a felejtés érdekében (többek közt) nem kommunikáltam vele.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár igazából irracionális, hogy a racionális érvek erősebbek. :D
2014. jún. 25. 21:07
 3/28 anonim ***** válasza:
Hát engem pl úgy megalázott,és olyan dolgokat meglépett..én meg hülyén türtem sokáig.. Hogy nem kéne vissza sosem.
2014. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jó, hát ilyen nálunk nem volt. Egyszerűen csak közölte, hogy szeret, de úgy érzi, hogy nem fog működni együtt a kapcsolat hosszabb távon. Szóval semmi vita, semmi megalázás, semmi klasszikus szakító ok nem volt.
2014. jún. 25. 21:13
 5/28 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,h valójában nem szerelmes.
2014. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azóta már lehet, hogy nem, de a szakítás előtt egy héttel még szavakban és az ágyban is az volt. Meg előtte majdnem 8 hónapig egyfolytában.
2014. jún. 25. 21:16
 7/28 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de mindig a szívemre hallgattam, addig nem tudtam szakítani, amíg szerelmes voltam.
2014. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
És mik azok a racionális okok?
2014. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Most ismerte meg egy egy bizonyos negatív tulajdonságomat (nevezetesen, hogy nem azonnal és hirtelen döntök komoly dolgokban, hanem ezerszer átrágom magam és emiatt néha halogatok is) és úgy gondolta, hogy ez annyira meggátolja a közös jövőnket, amit nem is érdemes megpróbálni. Röviden, tömören ennyi. Egyébként a szakítás már kb. két hónapos, kezdtem felejteni, de most visszaestem rendesen.
2014. jún. 25. 21:21
 10/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de sztem ez csak kifogás.
2014. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!