Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a lányoknak hogy egy fiatalembernek legyen autója, lakása?

Figyelt kérdés
Már elegem van abból, hogy a legtöbb lány, jön itt azzal, hogy nem fontos az autó, a saját lakás, őket nem zavarja, ha buszozni kell. A valóság meg az, hogy nem bírják ki huzamosabb ideig, hogy nincs autó meg saját lakás, mert a seggüket hurcolászni kell ide oda. Tisztelet a kivételnek! 22 éves srác vagyok, nincs autóm, a szüleimmel élek. Nem vagyok csúnya, sok barátnőm volt már. Állásom is van. Miért ilyen a legtöbb lány?
2010. jan. 4. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomnak (2 éve vagyunk egyött) lakása ugyan van (albérlet), de autója nincs és ha lenne is, én akkor is busszal mennék hozzá meg onnan haza, mert nem várnám el, hogy hozzon-vigyen. És hidd el, nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolkozik. Sajnálom, hogy eddig olyan lányokkal találkoztál, akik elvárják az ilyesmit. Biztosan találsz valakit, aki normálisan gondolkozozik. :) Én szorítok neked. ;)


21/l

2010. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel. a barátomnak meg nekem sincs saját lakásunk, bár neki van egy kis autója, de nem hurcolásztatom vele magam, mert tudom, hogy anyu fizeti bele a benzint. én albérletben lakom ő az anyukájával még (ő a fiatalabb) és nálam tök jól elvagyunk. és szeretünk metrózni:))
2010. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én autó ellenes vagyok, és autós-ellenes, nekem nem kell olyan fiú aki szennyezi a levegőt. (Komolyan.) Persze ha beleszeretek és kiderül, hogy van kocsija nem hagynám el ezért :) A lakás sem olyan nagy ügy. Szerintem kevés lánnyal találkoztál eddig.

21/L

2010. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: szerintem rossz helyen ismerkedsz. nem a diszkóban meg a plázákban kell...
2010. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem ez azért nem érdekel mert, attól még, hogy a barátomnak van lakása, az nem az enyém, és eszembe sem jutna be költözni hozzá, ha csak nem vesz feleségül:)

Vagy nem lennének komolyabb terveink.

Ahhoz, hogy pár órát, vagy egy éjszakát nála töltsek nem szükséges saját lakás:)

A kocsival szint úgy, ha az ővé a kocsi, akkor nem várnám el, hogy fuvarozzon vele.

2010. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azért fontos, hogy legyen sajátja, hogy ne az enyém kelljen neki. Ne nekem kelljen cipelni a seggét, ne folyton nálam lógjon, és ne szipolyozzon. Kell nekem is a magánszféra.

22/L

2010. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

párom 24,én 22

én albérletben,ő otthon

kocsija van,de jobbszerettem még nemvolt,ellustult tőle,és igy elmaradoztak a séták is

soha nem vitetem magam sehova,max ha megy tőlem haza,akkor kivisz vmeddig,vagy ha jön,akkor felvesz vhol,ha pl bevásároltam,és segit felhozni,de amugy busz mindenhova elvisz

lakása nem is baj,hogy nincs,én nappali+diákmelo,ő másoddiploma levelezőn+melo+kocsittörleszt

majd ha ugy állunk,akkor közösen lakás,de az még vagy 2 év

nem minden lány olyan mint amit leirtál...kb 60% normális

de ne a plázacicák,apucikislányok között keresd,ők anyagiasabbak,normális lánynál nem ez számit...

22/L

2010. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én mindent megtudtam magamnak teremteni, ha neki is van pluszba valamije, ok, de ha nem az sem baj, én utálnám ha vki eltartana stb.

28/L

2010. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Csak a pláza cicák ilyenek XD De őket meg elkerülöm nagy ívben. Én is itthon élek aynámmal meg hugommal... Egyenlőre se lakás se kocsi, majd lesz... Ha meg vinnyog a csaj hagyd a francba. Mikor kijárt hozzám barátnőm 1,5 óra volt az út 3 átszállással mégis kibirta...
2010. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!