Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pandas74 kérdése:

40 evesen, kamionoskent, -szakman belul elfogadhato fizetessel-valas utan elvesztett vagyonnal, milyen esellyel lehet uj parkapcsolatom korban hozzamillo holggyel? Ertsuk ugy, kellhetek -e igy valakinek?

Figyelt kérdés

#kamion-kapcsolat
2014. jún. 26. 20:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szóval, kamionos! Találtál azóta valakit? Igazam volt a párkeresési,boldogulási tényeket,szokásokat illetően?
2015. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tisztelt 21 es Valaszolo!

Melyik elobbi valaszodra erted a mostani kerdesed?

Amennyiben valoban erdekel,leirom a helyzetet(azert csak most ,mert nem mindig van internet kapcsolatom,vagy epp idom valaszolni,ezenkivuleleg regi kerdes leven nem figyeltem ra)A kerdesem nem egy konkret meglevo,hanem egy -a jovoben bekovetkezheto-allapotra vonatkozott,bar ez nem derult ki a kerdesbol.Mondjuk ugy elorevetitettem egy helyzeet amibe kerulhetek,igy voltam kivancsi a lehetosegekre.

A helyzet ugy all,hogy az elmult kozel egy evben ,megmaradtam a jelenlegi helyemen ,tehat a munkamban nincs valtozas.

Itt a Gyakori kerdesek oldalon levelezni kezdtem egy holggyel,akit valamiert erdekelni kezdtem,ez a levelezes,chateles azota is tart,de szemelyesen meg nem volt szerencsenk talalkozni.(otthon tudjak ezt a "viszonyomat",mivel egyenes ember leven nem titkoltam el.Termeszetesen vele is tisztaztam a helyzetet,valamint azt ,hogy nem vagyok fuggetlen,ismeri a helyzetemet.

Ami valtozas tortent,-bar ezt nem irtam meg le,ahogy azt se miert is"valtam " el-annyi ,hogy a felesegem az elozo evben folytatott kulso kapcsolatat felszamolta.......most a hazassag helyreallitasan dolgozik!Hogy aztan innet hogy alakul,alakulhat az mar masik kerdes(akar ez is lehetne a kovetkezo kerdesem?Erdemes-e igy folytatni?)


Osszefoglalva nem tudom ,hogy talaltam volna-e megfelelo part ,muvel igazabol nem is vetettem bele magam a dologba......viszont a kerdeseimre kaptam ilyen ,es olyan valaszokat is!

2015. máj. 28. 19:18
 23/23 anonim ***** válasza:

Na,paff! Kiderült el sem váltál! Kiderül, ez,az...

Így már más a helyzet! Levelezel,de kiderült a házasságot a nejed akarja,el sem váltatok....

2015. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!