Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy 7 éve tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 7 éve tartó párkapcsolatról ahol 16 volt a lány és 19 éves a fiú amikor összejöttek?

Figyelt kérdés
Kiegyensúlyozott boldog kapcsolat, persze voltak hullámvölgyek de mindig megoldódott a probléma. Szerintetek végleges lehet?
2014. jan. 23. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mit gondoljak? Leírtál 2-3 felszínes adatot, ebből alkossak véleményt?

Sok boldogságot nekik!

2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy eddig kitartottak. Nyilván lehet végleges, rajtuk múlik leginkább a végkimenetele a dolognak.
2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2es, miért csodálod, hogy eddig kitartottak? emberek nem szoktak éveket együtt lenni?
2014. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
irigylesre melto!
2014. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást a felek, szerintem mindketten úgy vannak vele, hogy le tudják egymással élni az életüket, legalábbis ennyi év után biztos. :)
2014. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
állat
2014. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

volt olyan ismerősöm, akiknél 6 év után, 3 hónappal az esküvő előtt derült ki, hogy mégsem fog menni, és szakítottak..

de persze ez csak egy eset, másik eset meg másik...

nem lehet így megmondani, de törekedni kell arra, hogy a cél a közös jövő legyen:)


egyébként meg nincs semmi durva ebben szerintem, nemtudom miért vannak egyes válaszolók ennyire oda:/

2014. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy felszínes a kérdés, nem akartam részletekbe belemenni. Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 23. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, azért írtam ezt, mert mindketten nagyon fiatalok voltak, mikor elkezdődött a kapcsolat, és szerintem ritka, hogy ennyi idősen valakik ennyi éven át kitartanak egymás mellett.
2014. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem király.
2014. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!