Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottatok mar ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottatok mar ugy, hogy minden elözmeny nelkül egyszerüen nem kerestetek a parotokat? Es milyen okotok volt ra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én még nem, velem szakítottak már így. Okát mai napig nem tudom :/
2013. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Velem is ez törtent. :(
2013. nov. 7. 17:37
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Igen, három évesen a homokozóban.

Aztán egy év múlva már tudtam folyékonyan beszélni, akkor már megbeszéltük, ha valami gond volt a kapcsolatban.

2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott ez a kapcsolat?
2013. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4 honapig,de elötte mar evek ota ismertük egymast.
2013. nov. 7. 17:46
 6/21 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Szerintem nagy gyávaság így szakítani. Szemtől szembe a leg tisztább. Ennyit megérdemel a másik. Kár, hogy nem mindenki van így ezzel.

És fogadd őszinte együttérzésemet.

2013. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Erre nincs olyan ok amit ellehetne fogadni.


Sajnálom,hogy így jártál, de fel a fejjel. Inkább most mint sok évvel később..

2013. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat.Nem ertem az egeszet,de inkabb hagyom.Egyszer talan egyszer meg megtudom,hogy miert tette ezt velem.
2013. nov. 7. 17:54
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocs a szoismetlesert.
2013. nov. 7. 17:55
 10/21 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt hogy nem mondta el mi baja én meg meguntam és kidobtam. Máig nem tudom miért történt ami történt de miután kidobtam szó nélkül lépett le annyit sem mondott hogy szia pedig én tisztességesen elbúcsúztam és szerintem ennyit ő is megtehetett volna. De már mindegy így alakult. Neki aznap délután lett más nekem azóta sincs senkim.
2013. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!