Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom leckéztetni a féltékeny páromat. Szavakkal bánt, sokszor gyötör a féltékenykedéseivel és már kikészit. Nagyon szeretem, de ez igy nem mehet tovább, jól pö**ön kéne már vágni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Folyton ellenőrizget,rámszól ha kisminkelem magam,kiakad ha új ismerőseim vannak a facebook-on,a ruhámat megszolja hogy tul kihivó. Én egy szólid,őszinte és hűséges lány vagyok,aki évek óta szereti a párját. De ez mostmár sok. Van ötletetek?

2014. jún. 26. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts vele. Értelmes ember ezt teszi ilyen esetben.
2014. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem ez a megoldás..
2014. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

pl:

ékes szóval kikéred magadnak és elküldöd a f...ba

nem vagy egy kellék,bábú hanem érző emberi lény

2014. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás? Van fogalmad róla milyen érzés arra hazaérkezni hulla fáradtan a munkából,hogy uristen hol voltam mert tegnap este 2percel hamarabb értem haza? Hogy miért nem igy áll a hajam és miért nem úgy? Ebbe én bele fogok őrülni :-(
2014. jún. 26. 23:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

lépjel le

ez egy barom és csak rosszabbodni fog idővel

2014. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tettel valami olyat amitöl van oke fèltèkenykedni?
2014. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
A megoldás egyszerű: Szakíts! Egy párkapcsolat a bizalmon alapul, ez minden csak nem az ... igaza van az utolsónak is, ez csak rosszabb lesz. Ha nem tudod vele megbeszélni, nem is fog megváltozni ne várd. Azzal sem jutsz semmire, ha egyszer megleckézteted.
2014. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem,sőt. Ő tett annó' olyat,amit nehezen bocsátottam meg,úgyhogy nem neki kéne itt arcoskodni meg faggatgatnia,hanem én őt,egyálltalán nem logikus a viselkedése..
2014. jún. 26. 23:47
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Vond meg.tole a szexet par napig ha attol mer ter eszhez akkor telleg nagy a gaz :D
2014. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Ez sima evolúció. A férfi akkor a legféltékenyebb, ha már megcsalta a párját.

Az ilyen mellett te nem tudsz teljes életet élni. Én ilyen mellett voltam másfél évig. És mivel fenyegetett, egy barátommal sem tarthattam a kapcsolatot, mert ha nem akkor nem is szeretem

És a végén egy ismeretlen banda vetett véget ennek az ördögi körnek. Akkor a táborban megismertem, ő meg persze jött duhajkodni. Akkor láttam meg, ki ő valójában mikor megütött.

Akkor ott, segitségemre voltak az emberek.


Jegyezd meg, ha még nem ütött meg, akkor majd megfog. Az ilyen ember bekattan. S soha nem tudhatod, mikor

2014. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!