Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom leckéztetni a féltékeny páromat. Szavakkal bánt, sokszor gyötör a féltékenykedéseivel és már kikészit. Nagyon szeretem, de ez igy nem mehet tovább, jól pö**ön kéne már vágni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Folyton ellenőrizget,rámszól ha kisminkelem magam,kiakad ha új ismerőseim vannak a facebook-on,a ruhámat megszolja hogy tul kihivó. Én egy szólid,őszinte és hűséges lány vagyok,aki évek óta szereti a párját. De ez mostmár sok. Van ötletetek?

2014. jún. 26. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked kérd meg hogy beszélgessetek el erről komolyabban. Egy pillanatig se hagyd hogy kihozzon a sodrodból az indulataival, csak maradj higgadt és terítsd elé a tényeket hogy ha továbbra is így viselkedik el fog téged veszíteni mert neked a párkapcsolat kérdése bizalmi kérdésen alapszik. Ezzel csak ront a helyzeten hogy aprólékosan számon kér és ez már a rögeszméjévé válik.

Ha úgy látod hogy ezt nem fogta fel akkor szakíts vele mindenképpen, ez nem egészséges.

2014. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pff...szakíts vele,ez már beteges,nem fogod tudni megbeszélni vele! Illetve 1 db elbeszélgetést még gondolom megér a dolog,de ebbe ne nyugodj bele,mert ki fog csinálni idegileg.

Engem ezzel a világból ki lehet kergetni,ha valami pasim rámszól,hogy erős a sminkem,vagy kihívó a ruhám és zavarja,hogy néznek. Főleg,hogy a legerősebb sminkem az,amikor szempillaspirált meg kis pirosítót használok,húha. A ruháim meg pláne nem kihívóak.

2014. jún. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Igazmondó666 ***** válasza:
100%
szakíts vele, ha ennyire bízik csak meg benned akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője
2014. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem az elmúlt napokban és tényleg a rögeszméjévé válik az,hogy folyamatosan szurkálódik.A minap a vb t néztem erre így lelépett,mert hogy nem jár olyannal aki szereti a focit meg így zavarja ha csendesebben beszélek és azis,ha nem. Felvettem itthon egy régi kicsit kivágott ruhát és igy mondta h na ilyeneket ne vegyek fel és legszívesebben becsomagolna engem úgy,mint az arab nőket,hogy csak ő láthasson engem nyaktól lefelé :S Azt hiszem ma este beszélnem kell vele,nehéz igy óránkénti kirohanásokkal,miközben én néha nem is nézem mit veszek fel,amit találok a szekrényben és kész.Magyarázkodnom kell meg stb..
2014. jún. 29. 17:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Jézusom,ez bolond... Kidobtad már???
2014. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 acelsziv ***** válasza:

Nyersen kérdem: meddig szívatod még magad ilyen emberrel?

A féltékenység nem lehet része egy jó párkapcsolatnak? Mit vársz tőle a jövőben? Szerinted fog változni? Mármint a jó irányba. Mert a helyzet biztosan romlani fog, ha nem történik semmi ezügyben.

2014. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy nagyon sok konfliktus volt már ..de a végén mindig én jöttem ki rosszul,mert hogy mindig kések meg hogy mindig leveszek az "időnkből",merthogy vasárnap nem megyek sehová,hogy vele legyek és ha közbejön valami kiakad,egyszer sem voltam még diszkóban mert túlságosan féltett.Különben nagyon aranyos velem,ha minden úgy ahogy ő azt akarja.Ma este beszélek vele,ha nem ért meg gőzöm sincs .. :(
2014. jún. 29. 18:31
 18/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és kiborult,a nyakamba ugrott és csak ölelt. Azt mondta nem akar engem elveszíteni és bármit megtesz,csak ne hagyjam el,este pedig arra keltem,hogy szorít engem hátulról és zokog :o Azt hiszem megértett engem. Megkérdezett,hogy hogy tudom őt elviselni,miközben még ő saját magát is nehezen tudja
2014. jún. 30. 23:08
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, és minden happy lesz kb 3 hétig. Én is ugyanígy voltam. Majd ismét beleszeretsz, majd folytathassa a féltékenységi kirohanásait meg egyebeit, idővel talán már egy barátod sem lesz, mert a jelenléte nélkül nem mehetsz sehová...

Hidd el, idővel fokozódik és nem javul. Sosem javul. Másfél év alatt többször próbáltam beszélni vele. Két módon reagált: bocsánatot kért, rendes volt velem azután kb 3-4 hétig, vagy szemembe vágta, hogy nem szeretem, s biztos megcsaltam.

2014. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Azt hiszem nagyon hasonló cipőben járunk, én nagyon meg tudlak érteni, hogy miért nem dobtad még ki. Ez egy szörnyű ördögi kör :( írok neked privátban, ha gondolod ott beszélhetünk, hátha tudunk erre megoldást találni, vagy csak egy kis erőt önteni egymásba :)
2014. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!