Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam, ( állítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam, ( állítása szerint viccből), mostanában mindig úgy szólít meg, hogy: sz*ka, r*banc, l*tyó. Szóltam neki, hogy Nekem ez nem tetszik meg rosszul esik, és szólítson kedvesebben, de szerinte én reagállom túl. Szerintetek?

Figyelt kérdés
21 L
2014. jún. 27. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szólítsd te is fa**szopónak, meg köcsögnek.
2014. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Egy igazi úriemberrel élsz együtt, grat
2014. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
96%

1#nek igaza van. Te is nevezd hasonlóan őt és majd meglátod hogyan reagál.

Ha ez nem vàlik be akkor egyszerűen ne hallgass ezekzekre a nevekre. Ha így szólít, ne is figyelj oda mintha nemis neked szólna

2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg ha nem érti meg, hogy neked nem tetszik, hagyd ott a francba...mindenesetre jó nagy paraszt

24/F

2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátom mindig cicámnak szólít, és sosem ilyen gorombán. Elég bunkó az élettársad, az első módszerét alkalmazd, aztán megtudja mi a jó :))
2014. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mától szólítsd egyedülállónak.
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

én még viccből sem tűrném meg, és számomra visszataszító volt, amikor egyáltalán bárkit is ler.ncozott az egyik exem.

értelmes ember volt, nem is értem, hogy hogy fért ez össze egy személyben, a gátlástalan r.ncozás (néha engem is), meg idegen lányokat is.

hát nem is tartott sokáig.

nem reagálod túl. nincs benne egy alapvető tisztelet sem feléd, de az egész női nem felé sem. de azt ismondhatnám, mint embert nem tisztel.

az ilyennel nem is kell foglalkozni. perverz beteg állat, aki abban leli örömét, hogy a "szerelmét" ilyen módon megalázza.

2014. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajánlott becenevek az ő részére: cseppf@--szú, mikropénisz, görbef@@szú kö**csög. :-)
2014. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valóban nem sok tiszteletről árulkodik ez a megszólítás, nem reagálod túl, nekem is rosszul esne
2014. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... azoktól, akik lepontoztak, úgy megkérdezném, hogy mégis miért tették? akár privátban is lehet írni, de tényleg, komolyan. alapvetően nem zavar, és lesz.rom, de kifejezetten jó választ írtam. mi nem elfogadható ebben? érdemes az embernek bármit is írnia, komolyan... remélem, a kérdező azért értékeli, mert jószándékkal írtam, amit írtam, és ha ő kicsit biztosabb lesz magában és kiáll magáért, már megérte.
2014. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!