Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság minden jó pasi meleg, foglalat vagy mind a kettő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 18:27
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Be kell valljam nem olvastam végig az elmúlt 30 kommentet, de lenne hozzászólásom, szóval bocsi ha valaki már írta.


Olyan fura, beteg, korcs világot élünk szerintem... ha belegondolsz mit látsz a 16-20 évesek körében?! Hétvégente ivászat és egymás alá fekvés. félre értés ne essék nem mintha most prűdködnék, de ha bemész valahová biztos hogy keménycsávó felé fogsz kacsingatni aki még azért nem alpári de a szemed meg sem akad a nem kigyúrt srácokon akik nem vágják ki az asztalra a merga kulcsát... Nehéz odamenni egy lányhoz hogy szia xy vagyok lenne kedved eljönni valahova, főleg ha beleivódnak ilyenek az emberbe mint amit írtam. Bocsi személyes hangnemért rövidebb volt mintha minden sorban általánosítanék.

Valahogy az a tapasztalatom hogy a rendes srácok azok akink a vállán sír a lány miután megcsalták, de ő mindig csak a partvonalon marad.

2014. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát r#hadtul nem ilyen vagyok nem tudom miért kell így lehordani...mert képzeld nem undorodom semminél jobban mint az ilyen csávóktól!
2014. júl. 22. 22:13
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez kérlek azért van, mert kérdésed valójában azt jelenti, hogy az elvárásaidhoz képest túl keveset nyújtasz.
2014. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!