Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet. Mit tegyek? 16/f bnőm 21

Figyelt kérdés
nem rég veszekedtünk egy jelentéktelen dolgon de annyira felkapta a vizet, hogy szakítani akar velem. azt vágta a fejemhez, hogy szakit velem, mert bu zi vagyok. nem tudom ez honnan jött neki, semmi gond nem volt eddig az ágyban se. ilyenkor mi zajlódik le egy nő fejében?

2014. jún. 5. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán megetted az utolsó sütit?


Te igen idióta, honnan szüljük ki, amikor le sem írod, min veszekedtetek? Valószínűleg egyébként még bőven kölyök vagy hozzá!

2014. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak idegesíteni de....

Lehet hogy másik pasija van.

Szerintem nyomozz 1 kicsit valszeg megéri.

2014. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16/f bnőm 21??:o
2014. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyi információból tényleg nehéz összerakni bármit is.

Csatlakozok az elsőhöz, túl fiatal lehetsz hozzá.

2014. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó majd rákérdezek nyíltan van e valakije akkor már csak bevallja. egyébként azon veszekedtünk, hogy egyik lány barátom fent volt nálam és minden félét kitalál h mi történhetett...
2014. jún. 5. 18:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Bár lehet ez is csak egy ürügy h szakítson velem?!
2014. jún. 5. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nem írod le, akkor nehezen tudunk segíteni..


(nekem is az ugrott be, hogy 22t töltöttem amikor már élettársa volt (aki most a férjem) nem tudom mit kezdtem volna egy 16 évessel..

vagyis 9 évesen próbáltam, de még akkor is gyerekek voltak(2 fiúval ismerkedtem)

2014. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy mi zajlik le annak a nőnek a fejében, aki 21 évesen egy 16 éves fiúval kavar. Ne vedd sértésnek, ezerszer érettebb lehetsz, mint a korosztályod, mégis egy fiú vagy, míg ő már a nő kategóriába esik. Nem lehet valami érett ember, ha b*zinak hív egy jeneltéktelen dolog miatt. Lehet, nem is ez a baja, hanem rádunt, s így akarja rádfogni a szakítást. Persze nem tudhatom biztosra. Beszéld meg vele te.
2014. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem mindig is az idősebb nők kellettek sajnos ilyen vagyok. talàn a rossz emlékek miatt. volt egyszer egy fiatalabb bnőm (15 éves) bármit mondtam neki kb 3 válasza volt rá: te jótérzel, kajak?!, vanbaj. és bármennyire jó nő volt, ez teljesen tönkre vágta a jó külsejét.
2014. jún. 5. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha az érettebb, kdősebb lányok jönnek be, csak az a baj, hogy sok idősebb lány nem kezdene 16 éves fiúval, hacsak nincs valami komplexusa vagy ki tudja, mije. Szerintem a korosztályodban is találhatsz értelmes barátnőt, nem minden 15-16 éves lány hülye. :)
2014. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!