Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meleg téma) Hogyan kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) Hogyan kezeljem a kérdezősködést?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen folyton kérdezgették a kollégák, hogy van-e barátnőm, tetszik-e valaki stb. Ezeket a kérdéseket eddig mindig megpróbáltam elviccelni, mert nem igazán akartam az orrukra kötni, hogy homoszexuális vagyok és több éve párkapcsolatban élek. Azonban most eljegyeztük egymást és a gyűrű láttán na persze, hogy egyből beindult újból az érdeklődés... jobban mondva a faggatózás.

Nem tudom hogyan kezeljem ezt. Ha nem mondok semmit, akkor az a baj és elméleteket szövögetnek. Ha meg elmondom... igazából úgy gondolom semmi közük a magánéletemhez. Ti mit tennétek? Hogyan lehet egy ilyen helyzetet kezelni?



2014. jún. 12. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondanám, hogy már bocs, de semmi közötök nincs hozzá.
2014. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el, mint ha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Minden csoda három napig tart. Ha eddig elfogadtak, ezután sem leszel rosszabb.
2014. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet.
2014. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na igen, csak az a gond, hogy ha nem mondok semmit, vagy elutasító választ adok, akkor még ők vannak megsértődve, hogy hogy lehetek ilyen bunkó, hiszen ők mindig beszélnek a csajaikról...


Ha meg elmondom, akkor meg én leszek a "mocskos b_zi, aki nem bírja a négy fal között tartani a perverzióit"...

2014. jún. 12. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm puhatold ki náluk hogy hogyan fogadnák a dolgokat. Említsd meg nekik, hogy egyik ismerősöd múltkor bevallotta neked hogy meleg, és szerintük mit kellene kezdj a helyzettel. Ha kedvesen fogadják akkor mond el hogy te vagy az illető, ha elutasítják akkor meg ne mondd el nekik.
2014. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teneked kell érezned, hogy mennyire fogadnák el...

Ha igen, elfogadnák, akkor mondd el nekik, nyíltan, egyértelműen, úgy mint egy tény, amit el fognak fogadni...

Ha nem lennének, megértőek, elfogadóak, kiközösítenének, jobb hazudni/tagadni...


Köztes megoldás, ha van olyan személy, akinek el mered mondani, meg van akinek nem, akkor csak azoknak mondod el, akikben megbízol...

2014. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én soha nem csináltam titkot a munkahelyeimen a dologból. Volt olyan ahol már azelőtt tudták, hogy elkezdtem volna dolgozni, mert egy meleg barátom vitt oda és már első nap úgy fogadtak, hogy tök jó hogy jöttél. Aztán átkerültem egy olyan helyre, ahol szinte csak pasik voltak, azok az igazi hím soviniszta, macsók. Ott nem tudták, hogy meleg vagyok és ment is rögtön a pusmogás és beszólogatás, aztán pár nap múlva beközöltem nekik, hogy meleg vagyok, akkor nem tudtak mit kezdeni azzal, hogy nyíltan felvállaltam és ugye akkor már a beszólogatásoknak sem volt értelme. És az én legnagyobb meglepetésemre több kolléga is elmondta, hogy a családba náluk van meleg. De amúgy ott mindenki azt mondta, hogy tisztelnek azért, hogy nyíltan felvállaltam és nem kezdtem hazugságokat gyártani.
2014. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el, ha kérdezősködnek, azok után már nem mondhatják, hogy magánügy, hisz ők kérdezték.
2014. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
simán megmondod hogy az nem jegygyűrű, sima ékszer amit megtetszett a boltban és megvetted magadnak, ha nem akarod elmondani nem kell
2014. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a válaszokat.

Végül ma megtörtént a nagy "beismerés". Mert nem fogok hazudozni, a páromat pedig pláne nem fogom letagadom.

Remélem hétfőig nagyjából megemésztik a dolgot...

2014. jún. 13. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!