Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalàsnak szàmit?

Figyelt kérdés
A baràtom ès köztem nem müködnek jol a dolgok,a szex sem :( folyton visszautasit ,ha kezdemènyezek,van ugy hogy hetekig hozzàm sem èr.Màs gond az,hogy nem vàllalja fel a kapcsolatunkat,nem mutat be senkinek.Sokszor elmondtam màr neki,hogy igy èn boldogtalan vagyok,semmi sem vàltozott,igy most azt mondtam neki tartsunk szünetet,hogy elgondolkodjon rajta mit is akar tölem .Tegnap volt nègy napja,megkèrdeztem hogy gondolkodott-e,erre ö "mèg nem volt idöm sok a munkàm",lesujtott ez a hideg vàlasza :( tegnap este talàlkoztam egy ismerösömmel,iszigattunk,ès hàt AZ lett a vège.Tudom talàn nem helyes,de a hetek,honapok utàni visszautasitàsok utàn vàgytam rà,vàgytam rà,hogy nönek,ismèt vonzonak èrezzem magam...az a gond,hogy nem is bànom igazàn ,arra gondolok ,hogy a hidegsègèvel ès folytonos eltaszitàsàval ö kènyszeritett rà hogy màsnàl keressem amit ö nem ad meg,pedig tisztàban van vele,hogy èn mire vàgyok.Normàlis vàlaszokat köszi.30 N
2014. jún. 27. 19:19
1 2
 11/11 kolosszus22 ***** válasza:

Normális a reakciód, viszont szakítanod kellene, mert a büdös életben nem fog megváltozni, majd esetleg akkor fog észbe kapni, ha tényleg elveszített, akkor meg már a te kezedben lesz a döntés.

27F

2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!