Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a harmadik éjszakán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a harmadik éjszakán nem kerül sor szexre, akkor egy férfi tényleg gondolhatja úgy, hogy a nő csak szórakozik vele és ezért szakít?

Figyelt kérdés
Sok nőnek több idő kell hozzá, ezt tényleg nem értik meg egyes férfiak? Vagy csak kalandot akart?
2014. ápr. 9. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

3.éjszakán? Miért voltál vele éjszaka?Mit csináltatok?


Aki csak randizgat,az nem lóg vele együtt éjszaka....Ha már 3 éjszakát egy ágyban töltötök akor elég wtf nem szexelni :D

2014. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, randit akartam írni.
2014. ápr. 9. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik az igen? Hogy szórakozik szerinte a nő?
2014. ápr. 9. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

3 éjszaka? Úgy érted 3 randi?? Hát ez nagyon kevés, ennyi idő alatt nem lehet megismerni egy embert. Normálisabbak meg azzal szexelnek akit azért már ismernek hogy egy héten után nem tolja el a bicajt.


Az a férfi aki nem érti ezt meg, az nem férfi, csak egy kangörcsös nagyra nőtt kamasz. Ha emiatt inkább otthagyja a nőt mert 3 randi után nem tudja megdönteni, akkor inkább menjen is, ő tesz szívességet a nőnek.


A randinak meg nem a szexről kéne szólnia. Beszélgetés, ismerkedés, netán valami szabadtéri program, ennek kéne lennie. Nem hülye a férfi, azért le lehet azt szűrni hogy melyik nő szórakozik és melyik gondolja komolyan.

2014. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem így megy
2014. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mostani barátommal kb egy hónapig kavartam is meg nem is, mivel nem tudtuk akarunk e egymástól valamit, vagy sem, így sokat aludtunk együtt anélkül, hogy bármi lett volna, és mégis kitartott mellettem. Szerintem ha valakinek tényleg számítasz, akkor tud rád várni. De ez mindig helyzetfüggő, én pl nem nagyon szoktam váratni senkit, mivel én is alig bírom ki, de a mi helyzetünkben az volt normális, hogy az elején nincs semmi csak összebújás, meg pár csók.
2014. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolhatja, hogyne, de a nő ebben az esetben csak jól járhat, ha szakít vele ;)

Én is jártam így anno, jót nevettem az idiótán, és kerestem normális férfit, ennyi.

2014. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Te még egy régi vágású lányka lehetsz..Javaslom olyan pasit keress aki ezt támogatja. De a mai fiatalok többsége nem fog várni 2 hónapot mire lehet szexelni..Főleg ha jó pasi. Én legalábbis 16-17 évesen korrekten vártam jó pár randit, de akinek 3 évezred kell hogy a szájába vegye a bránert az inkább üljön otthon.
2014. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!