Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kockázatos lenne?

Figyelt kérdés
Szóval anyuval nagyon összekaptam amiatt, mert szeretnék kiutazni a barátomhoz aki határnál lakik. (Már írtam hasonló topicot, hogy hogyan tudnám meggyőzni) 18 vagyok, tudom nem minden a kor, de ezt kihasználva szerettem volna érettségi után elmenni hozzá, pár napra. Mivel még nem volt meg a lehetőségem rá, hogy így egyedül ilyen távot megtegyek, nem tudtam találkozni a családjával. Végül megbeszéltük anyával, hogy kimehetek hozzá, de nem engedi, hogy ott aludjak nála. Ezt követően hazahozna engem 1 nap leforgása alatt és itt maradna 1-2 napot. Hát sosem szoktunk ilyen témáról beszélgetni anyuval... Már túl estünk rajta, de még nem tartja jónak az "alvást". 6 órás az út busszal és elém jönne a pályaudvarra. Kocsival hazáig tőlük 5 óra. A parom rengeteg mindent meg szeretne mutatni, és megismerni a családját, meg vele is lenni és nehéz 1 napon, főleg hogy 2 órára érünk oda hozzá :( Arra gondoltunk, hogy mondhatnánk valamit ami miatt még aznap nem sikerült hazahoznia... nagyon gonosz lenne? Pl. hogy a határnál volt valami, vagy bármi...

2014. jún. 28. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
18 éves vagy... Nem vagy már óvodás, hogy tutujgatni kelljen állandóan téged... Muterodnak pontosan mi is a gondja vagy mivel indokolta meg, hogy nem mehetsz vagy aludhatsz ott?
2014. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert még korainak tartja, hogy vele aludjak, nővéremnek sem engedte még 18 évesen. Meg hogy külföld, aggódik értem... de mondom bármi megtörténhet ha kilépek a házból akkor is.
2014. jún. 28. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de így soha nem fogja időszerűnek találni... vagy legalábbis még várhatsz minimum 1-2 évet... Ha meg lódítani akarsz neki, akkor már előre látom, hogy képes lenne érted menni az éjszaka közepén is. Úgyhogy inkább állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ott alszol, nem vagy már dedós és nem fogsz 25 éves korodig várni, amikor majd megengedi.
2014. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyud attól tart, h nem szüzen térsz vissza. :D Ha magadra erősítesz egy erényövet és anyudnál a kulcs, akkor szerintem belemegy, h ott aludj.
2014. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem lódítanék, mert nekem nagyon fontos a szüleimmel való kapcsolatom. Nyilván lejönne neki, hogy hazugság, és lehet hogy nem szólna semmit, de onnantól kezdve nem szeretnék a helyedben lenni. Volt egy barátnőm, akinek határon túli barátja volt. Mondjuk ő Szlovákiában élt, annyira nem volt messze. Ők úgy oldották meg, hogy apukája vitte le, és aztán ott csináltak közös programot a családdal. Anyukád nem menne veled? Értem, hogy önálló akarsz lenni, meg minden, de biztos jobban megbízna benned, és kevésbé aggódna. Meg aztán egy csapásra megismerné ő is a barátod családját.
2014. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megbántani, de egyszerűen ki sem tudom csikarni belőle az 1 éjszakát.
2014. jún. 28. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
18 éves vagy. Ha a személyiséged is összhangban van a koroddal, és ha érzed hogy ebből a kapcsolatból nem csak egy futókaland lesz, hanem tényleg összeilletek, akkor ne foglalkozz vele hogy mit mond anyud. Anno 18 éves koromban nekem is volt egy ilyen barátnőm akivel nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást. De az anyja soha nem engedett meg neki szinte semmit, sokszor azt sem hogy találkozzunk. Visszagondolva ez is közrejátszott abban hogy szétmentünk. F/21
2014. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

10:43

Gondolod, hogy emiatt lett vége a kapcsolatotoknak? Már 3 éve együtt vagyunk és igen mindketten komolyan vesszük. Csak aggódom, mert két tűz között vagyok...

2014. jún. 28. 10:50
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:

ne hazudj! állj ki magadért!

hidd el jobb

2014. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!