Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a korkulombseg? Mukodhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a korkulombseg? Mukodhet ez koztunk? (Tobbi lent) kerlek segitsegek!

Figyelt kérdés
Van egy srac nagyon rendes es nagyon aranyos! O nemsokara 17lesz en most vagyok 15/l! Meg van a kolcsonos szimpatia, es ugy erzem mukodhetne is, csak felek h a korkulombseg kozenk all! Az o koraban mar hozza tartozik egy kapcsolathoz a szex, mig az en en koromban meg nem torvenyszeru es meg szuz is vagyok. Nem tudom h kepes lenne e ram varni?! Egyatalan komolyan gondolja? Kerlek segitsetek ketsegbe vagyok esve😕!!
2014. jún. 28. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyé má haza te is
2014. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
két év az sok? oké...
2014. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Am kétségbe esesedbe elmehetnek nyelvtantanarhoz is.
2014. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kétségbe esesedbe
2014. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsőre azt hittem, hogy te vagy mondjuk 16, a pasi meg 26, mert akkor volna miről beszélni, na de így...Mi az a 2 év? Kb. semmi!

És ha annyira komoly a kapcsolat, akkor ha még nem akarod elveszíteni a szüzességedet, akkor ez a fiú meg fogja érteni. Amennyiben ő nem elég komoly hozzád, nem szeret eléggé, akkor meg lehet hogy próbálkozni fog és rá akar majd beszélni a szexre, de ha te nem akarod nem kell belemenni és ha ő tovább is erőlködik, akkor legalább világos lesz, hogy nem ő a megfelelő fiú a számodra.

Szerintem azért aki 15 éves lánnyal kapcsolatot kezd, valamilyen szinten sejti, hogy nem biztos, hogy már nem szűz a lány, vagy hogy egyáltalán számítson-e tőle szexre.

2014. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is 15 vagyok. A barátom 19. És semmi bajunk nem származott eddig a kor különbség miatt. És a szex törvényes....vagyis nem tudom, hogy értetted, hogy nem "törvény szerü"...
2014. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval sejti, hogy lehet hogy még szűz a lány
2014. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lektort keresett, hanem tanácsost. Másfelől pedig az vesse rá az első követ, aki nem szokott hasonlóan eljárni itt.

Szerintem a 2 év nem sok. Ráadásul nálatok még csak ennyi sincs.

A szex egy dolog. Ha csak amiatt nem működne valami ilyen idősen, azon a legegyszerűbb változtatni. Főleg, hogy számtalan más módja van az intimitásnak, nem feltétlen kell azonnal egymásra feküdni.

Ha őszintén úgy érzed, ahogy írod és a másik oldal is hasonlóképp, akkor ne tartson vissza semmi. Mire várnál? Mit veszíthetnél? Mi bajod lehet belőle?

2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"És a szex törvényes....vagyis nem tudom, hogy értetted, hogy nem "törvény szerü"..."

A törvényszerű ebben az esetben azt jelenti, hogy egy másik rokonértelmű szóval hátha megérted, hogy míg egy 17 éves illetőnek valószínűleg lehet már nemi élete, addig egy 15 évesnek nem feltétlenül van, vagyis nem törvényszerű, hogy neki is nemi életet kelljen már élnie, mint ahogyan azért 15 évesen már egyes élnek, mert a kérdező még nem szeretne.

Szóval ebben a szövegkörnyezetben a törvény szónak semmi köze a törvényekhez, vagy hogy ez illegális dolog lenne.:)

2014. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!