Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó páros vagyunk a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó páros vagyunk a férjemmel, de öt éve nincs szex. Ez megoldható?

Figyelt kérdés

Már ő sem akarja, és én sem bírnám magamra erőltetni vele.

(A szexet magát kívánom)


2014. jún. 28. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Úgy hűlt ki, h mindig én kezdeményeztem, egyszer azt mondtam h várok, majd ő nyit felém... ennek öt éve.


az a baj, h nagyon szeretem a szexet, és szeretek kíséretezni, de ő meg a megszokott két pózt szereti, így sok beszélgetés után nem erőltettem a változatosságot...

2014. jún. 28. 21:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 5 évig nem lefeküdni valakivel akivel együtt vagy???? Ő sem akarja... szerintem kamuzik még nagyon fiatalok vagytok.
2014. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ebből félrelépés lesz.... :-)
2014. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kolosszus22 ***** válasza:
Nagy értelme volt a házasságnak, 9 éve vagytok együtt, de már 5 éve nincs szex. Azigen! Talán olyanhoz kellett volna hozzámenni aki testileg, lelkileg vonzz is.
2014. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem,nem vagytok jó páros..a pár az valamilyen kapcsolatot jelent amiben szex is van..
2014. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Voltatok valaha is szerelmesek egymásba? Úgy, hogy forrt a levegő, hogy kívántad? Ha igen, akkor ezt kell rebootolni. Hogy hogyan, azt hadd ne én mondjam már el!
2014. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogyan vagytok jó páros, ha a válást fontolgatjátok, illetve a férjeddel nem lehet megbeszélni semmit?
2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!