Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésnek mondható a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek mondható a heti 3-szori szex?

Figyelt kérdés

1 héten 3-szor találkozunk ilyenkor nála is alszok

22/L


2014. jún. 26. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés! Ha többször úgyse találkoztok akkor meg ki van használva az alkalom maximálisan!
2014. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel csak hetente 3x taliztok. Volt idő, hogy csak heti 1 napot találkoztunk, távkapcsolat miatt, és abba az 1 napba kellett belesűríteni az élvezeteket. 1,2,3 alkalom, mikor hogy. Ki lehet bírni 24/F
2014. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól függ, hogy a találkozás mit jelent? Nekem is volt nemrég olyan távkapcsolatom, hogy csak hetente 3 napot töltöttünk együtt ... de akkor naponta 5-6 szex volt ... ergo átlagban kijött a napi 2-3 a hétre vetítve :-D


39/F

2014. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kinek, mennyi az igénye és a lehetőség rá. Ha az a heti 3 találkozást kihasználjátok úgy hogy az nektek jó, akkor ez teljesen ideális. Nekem a napi 5-6 a normális, erre van igènyem és energiám. De nem vagyunk egyformák :) 38/n
2014. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4:

Ehh! Nem kellene nekünk ismerkednünk? :-P :-D

2014. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

18 éves voltam, heti 5-6 alkalom volt. volt hogy 2szer egymás után.

most 21 vagyok, heti 2-3 alkalom van mert a párom néha éjszakás,

de sokkal jobb igy hogy ritkább, sokkal jobban élvezem

2014. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5

Mi már megint találkozunk itt? Már harmadjára......:)))

2014. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Kinek mi a kevés.

Nekem kevés lenne, de ne mások határozzák már meg a szexuális életeteket. :)

2014. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem érdekel ha lepontoztok, de a nők fele itt írja, hogy neki napi 5-6 szex a létszükséglet... Baromság... Minden héten folyamatosan 35x (ha 5-öt veszünk egy napra) csinálni... nem, hogy a férfi nem bírja, de a nő sem...

Én egy régebbi barátnőmmel (akinek elég nagy volt az étvágya) megpróbáltuk, de a 30-at se értük el és a végén már mindkettőnknek fájt... Persze attól is függ, hogy ki mit ért a szex alatt. Mert az ilyen néhány lökésből álló dugogatást nem nevezném szexnek... Mi nagyjából 1-1,5 órás együttléteket ejtettünk meg. Úgyhogy kár is itt lódítani...


A kérdésre válaszolva teljesen normális mennyiség, pláne ha a találkozások mennyisége is kötött. :)

2014. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Ne te mondd már meg, hogy kinek mennyi az igénye és ki lódít vagy ki nem. 38 évesen rendelkezem annyi tapasztalattal és érettséggel, hogy nem egy ilyen oldalon fogok hazudozni, főleg úgy, hogy nem kenyerem a nagyot mondás. Saját tapasztalat alapján írtam amit írtam, a partnerem is alá tudná támasztani, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy te nyilatkozz a saját nevedben, a többit meg hagyd, hogy más is elmondja a véleményét. Nem szükségeltetik bírót játszanos, úgy hogy nem is ismered az embert, és főleg nem vall nagy értelemre minősíteni mások együttlétének minőségét, hosszát :)

#4

2014. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!