Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívott a barátom hozzájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott a barátom hozzájuk ebédre nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást,még nem volt csók de már be akar mutatni a szüleinek. Ma megyek ebédre hozzájuk.. Még lenne 1-2 órám lemondani.. Szerintetek meg érné? Nagyon félek
2014. jún. 29. 09:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :)

Az utolsó válaszolónak pedig üzenem: Nagyon jól esett amit írt,úgy érzem meg is nyugtatott kicsit. Vigyázni fogunk a kapcsolatra. Minden jót! :)

2014. jún. 29. 10:14
 12/17 anonim ***** válasza:

Én (ex)pasim is előbb mutatott be a szüleinek. És én is kis étvágyú voltam. Az anyja a mai napig emleget, hogy én voltam a fiának az eddigi legjobb barátnője. (ami nem jó dolog, de azért elárulja, hogy bírt anno)

Szóval nem ezen múlik

2014. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De jó ezt hallani.. Látszik,hogy még kezdő vagyok :3 köszönöm <3
2014. jún. 29. 10:15
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek vele :)
2014. jún. 29. 10:21
 15/17 Carlo do Renny válasza:
0%
Sztem NE MENJ EL!!! Mivan ha ez kamu és megakar erőszakolni,velem megtörtént! Jah ha elmész mégis akkor figyelj hogy nem keverjen semmit az italodba!!!
2014. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnöd kène,èn a pasimmal 6 honapja vagyok együtt,màr mondtam is neki,hogy szeretnèm megismerni a szüleit,de ö hallani sem akar rola :(
2014. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Érdekes... :S

Amugy nagyon jól sikerült,kár volt félnem :)

2014. jún. 30. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!