Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott hozzájuk mozizni. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott hozzájuk mozizni. De félek elmenni, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Decemberbe leszek 15(szóval még jó soká)a fiú pedig 18 lesz most agusztusba.Kb. 2 éve találkoztunk először,már akkor összeakart velem jönni,de aztán nem lett semmi belőle.Meg is szakadt a kapcsolat,de most újra jelentkezett.Megkérdeztem,h ilyen hirtelen,és azt mondta h mindig ott voltam a fejében,de telt vele is az idő,de nagyon sajnálta h akkor nem lett több azzal a lánnyal akitől sokkal többet szeretett volna mint barátság,és rám gondolt.És elhívott hozzájuk filmet nézni,de félek elmenni,mert egyik barátnőmtől még régebben msn-en olyanokat kérdezgetett h szűz-e még.Meg mástól is hallottam már ilyesmit.De tőlem nem,velem nagyon rendes meg normális.Lehet h kicsit túlreagálom de akkor is félek elmenni,nehogy "letámadjon"....Szerintetek?
2009. júl. 2. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha amúgy nem jártok, akkor még ne menj fel hozzá. Nemcsak azért, mert esetleg letámadna (tegyük fel, hogy nem), hanem hogy lássa, hogy nem ugrasz minden csettintésre.
2009. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj fel hozzá, találkozzatok egy semleges helyen.
2009. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél vele találkozni és tetszik a filmnézés gondolata de tartasz attól, hogy letámadna, mondd meg neki, hogy inkább nézzétek meg a legújabb filmet a moziban, és ne nála. Ott szinte biztos, hogy nem témadna le és sokat leszűrhetsz a viselkedéséből.
2009. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb.én is így gondoltam,köszönöm a válaszokat,csak h tálaljam neki?Nem lenne jobb ha nem nálad hanem inkább moziban néznénk meg egy filmet?Te h gondolod? vagy micsodát??
2009. júl. 2. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
"Menjünk inkább moziba, olyan rég nem voltam már." Mondjuk így.
2009. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm(=
2009. júl. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!