Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy csak őt szeretem és senki más nem kell a világon rajta kívűl. Nem bízik bennem, pedig soha nem csaltam meg, és nem is tudnám! Már 2 éve vagyunk együtt, és még midig nem bízik meg bennem. Mit tegyek? 20 F.

Figyelt kérdés

#barátnő #bizalom #csak nem tudom miért.
2014. jún. 28. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tul jol nezel ki hozza kepest? Ne engedd kozel magadhoz a lanyokat, legy veluk kozombos, ha uj tarsasagba viszed, akkor buszken mutasd be ot, hogy o baratnod, mondd el, hogy mar eve egyutt vagytok. Erezze, hogy buszke vagy ra, es kettotokre. Emlegesd a kozos terveiteket a jovore nezve.
2014. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy pont ezt teszem...most egyedül ment discoba, persze megkérdezte h nem bánnám e? mondtam h menj nyugodtan persze..de mikor felhoztam h én is mennék, rögtön jött a szöveg, h mi fiuk csak megcsaljuk a lányokat, stb stb...
2014. jún. 28. 23:06
 3/7 anonim válasza:
Azért nem bízik benned, mert önmagában bizonytalan. Ha nincs önbizalma növeld :D Tapasztalat.
2014. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan? mivel tudnám az elérni???
2014. jún. 28. 23:34
 5/7 acelsziv ***** válasza:

azért ilyen veled, mert:

1: nincs önbizalma

2: ez a rosszabbik verzió. Azzal vádol téged, amit ő már megtett.

2014. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha nem akarja hogy vele menj valszeg. épp megcsalàsra készül
2020. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
6: Az megvan, hogy a kérdés cirka 6 éves?
2020. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!