Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik ennyire az exéhez?

Figyelt kérdés

A párom és az exe 3 évig jártak. Egy éve szakítottak. Most a csaj összejött a párom legjobb barátjával, szeptemberben lesz az esküvőjük.

Azóta, hogy a csaj ide költözött megint (mármint a városba), állandóan egymás nyakán lógnak, ha ott vagyok, ha nem.

Most megy haza egy hónapra az anyukájához. Még csak ma reggel indult, de már most SMS-ekkel meg bombázza meg hívogatja a páromat, hogy jaj, most egy hónapig nem találkoznak jaj, most mi lesz, ahelyett, hogy a leendő vőlegényét zaklatná ugyanezzel.

Mikor szóvá tettem, hogy legyen szíves, vegyenek kicsit vissza, mert ez engem zavar, megkaptam, hogy ha nem tetszik, hogy az exével barátok, ott az ajtó.

És szegény vőlegénye semmit sem vesz észre az egészből...


2014. jún. 29. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát Istenem akkor lépj le szó nélkül és biztosra veheted, hogy le fog esni neki a tantusz. A vőlegénynek hagyhatsz egy üzenetet, hogy ő is vakarja a fejét a menyasszonykája miatt. Köteles vagy végig nézni ahogy hátad mögött visszaélik a pillanatokat és akár egymást falják?
2014. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kellemetlen.
2014. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem a párom ajtót mutatna (ahelyett, hogy pl. normálisan megbeszéljük), szépen ki is sétálnék azon az ajtón...
2014. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy választás elé állítsd! Sose hatásos a pofon, ha előtte szólnak, hogy pofont kapsz. Szó nélkül menj el és hadd csörögjön a barátod.
2014. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!