Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy a barátom visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés

A barátom 3 évig volt együtt a volt barátnőjével. Sose működött a kapcsolatuk. A lány folyron megalázta, megütötte, fenyegette, hogy elhagyja, kihasználta anyagilag. Aztán utána összejött velem. Minden működött, mégnem az excsaj össze nem jött a barátom legjobb barátjával. A lány már tavaly el akarta hagyni érte.

A barátom találkozott vele, visszaszeretett belé, és engem hanyagol. (Annyira nem érdeklem, hogy egy közös zuhanyzásra nem bírom rászedni, nemhogy szexre. Helyette mindig a csajjal lóg.) A csaj látszólag boldog az új barátjával, de amikor észrevetre, hogy a barátomat még érdekli, elkezdte bolondítani.

Pl bekapcsolt egy szerelmes dalt és: "xy-kám (a barátom neve becézve) hallgasd csak..."

Ő meg: "Ó, isteneeeeeem...."

Én meg nem tudom, mit tegyek. Két hét múlva költöztünk volna össze.

Tegnap mondtam neki, szakítok, menjen akihez akar, megijedt és majdnem sírt.


2014. ápr. 18. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83,17%
2014. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
2014. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszi, ne csak számokat, magam alatt vagyok...
2014. ápr. 18. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű h vissza fog menni.
2014. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:

Ez már el van döntve, te csak pótlék vagy, ha az ex füttyentene egyből szaladna vissza hozzá, más kérdés, hogy ez valszeg nem fog megtörténni mert csak szórakozik vele a csaj, de ettől neked még nem lesz jobb. Vess véget a komédiának!

27F

2014. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy visszamegy-e, vagy sem.

A lényeg, hogy vissza AKAR menni.

Nehéz neked, tudom.

De legyél erős, mert egy ilyen hülyével nem lehetnél boldog hosszú távon.

2014. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem már nincs esélyem?


Beszéltem vele a dologról kétszer is, de mimdkétszer azt mondta, csak bãrátilag tekint rá, nem érez vonzalmat.

2014. ápr. 18. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt írtad: "A barátom találkozott vele, visszaszeretett belé, és engem hanyagol" most meg azt, hogy barátilag tekint rá.
2014. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A lány folyron megalázta, MEGÜTÖTTE"


ez mekkora papucs istenem :DD

2014. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!