Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat! Belevágjak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Belevágjak még egyszer? Vélemény?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban éltem eddig 2 évig bírtuk, aztán elromlott minden, nem volt meg a tűz, sokat veszekedtünk, feszült volt a hangulat stb. Úgy döntöttünk, hogy jobb lesz külön mert ez így nagyon rossz és csak szenvedünk, főleg én szenvedtem mert már nem bírtam távol lenni tőle. Azóta eltelt egy kis idő és rájöttem, hogy jó döntés volt a szakítás.

Na és most megismertem egy lányt az interneten (én is lány vagyok) és egymásba szerettünk. Pedig megfogadtam, hogy soha nem kezdek bele megint távkapcsolatba, de ez mégis csak úgy megtörtént. A legnagyobb bökkenő az, hogy ő Amerikában él...én meg itt Magyarországon, nem tudjuk mikor fogunk találkozni és hogy hogy.

Ő sem biztos abban, hogy akarja ezt, viszont szeret engem. Én úgy érzem a szívem mélyén, hogy akarom, bele akarok vágni, mert annyira megszerettem, hogy el sem tudom mondani. Sokkal rosszabb lenne nélküle, mint ez az állapot. Szeretném, hogy működjön, de ő annyira bizonytalan és ez szomorúvá tesz. Mérges vagyok magamra,hogy miért hagytam, hogy megtörténjen ez megint.


Írjatok véleményeket kérlek, és hogy szerintetek mennyi jövője van ennek az egész kapcsolatnak.

én 21L ő 22L


2014. jún. 29. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit mondunk, ha hallgatni is fogsz ránk, az azért lesz, mert te is azt akarod. Szerintem ne vágj bele, emiatt: "főleg én szenvedtem mert már nem bírtam távol lenni tőle"
2014. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az élet túl rövid ahhoz, hogy azon gondolkozz, hogy minek van értelme és jövője... :-)


Ha ugyanis nagyon bele akarsz ebbe gondolni, rájössz, hogy semminek nincs értelme és jövője sem... :-)


...csak kúrás van, meg kefélés, jaaa meg dugás és hancúrozás, na és persze pár numera... :-)

2014. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!