Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy megcsaltam és vége?

Figyelt kérdés

Én Londonba költöztem, mert anya hamarosan férjhez megy egy angol férfihez és a párkapcsolatunk eléggé tönkrement a barátommal. Bármikor hívtam (anya vőlegénye mondta, hogy fizeti a repülőjegyet és a hotelt is), nem ért rá, sosem tudtunk normálisan beszélgetni.

Aztán itt jóban lettem egy sráccal, aki tökéletes, minden szempontból.

Hamarosan Pestre utazom és muszáj lesz elmondanom neki, de nem tudom, hogyan. Így is eléggé furcsa mostanában (családi gondok, stb) és folyton agresszív, vagy ideges.

Már egyszer szakítottunk, de akkor hetekig nem hagyott békén, nem fogta fel, hogy vége.

Újra összejöttünk és azt hittem, hogy működni fog, de ennek már tényleg vége.


2014. jún. 29. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
küldj neki egy smst
2014. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a megcsalásra helyezném a hangsúlyt, felesleges. Csak elmagyaráznám, hogy vége, mert már nem vele képzeled el a jövőt.
2014. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát remélhetőleg az a srác meg téged csal és majd szépen lapátra tesz. A hűtlenség akkor is szemétség, ha már kiszerettél a párodból!
2014. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
telefon, sms esetleg email. Ha vége, vége. Nem baj, ha legalább annyi jóérzése lesz, hogy mekkora bunkó vagy:) Komolyan mondom, tapasztalat.
2014. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondta, hogy ne a megcsalásra helyezd a hangsúlyt. Ha nem működik a kapcsolat, akkor szakítsatok azért, mert nem vagytok egy hullámhosszon, ne pedig a megcsalás legyen a kiváltó ok.
2014. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem intezd el egy egyszeru sms kuldesevel aztan haggyad!!!!! Ha eloszor zaklatot most is fog de teged ez ne erdekeljen hagyd!!!!!
2014. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el se mondod neki, hogy megcsaltad, csak azt, hogy már nem szereted, és nem működik az tökéletes.
2014. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel videóra ahogy kúrtok a sráccal és küldd el a pasidnak egy smileyval kisérve :)

A te stílusodhoz leginkább ez a fajta szakítás illik :)

2014. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan most a megcsalás gerincessé fog válni?? Nem egy szemét dolog? Hm jó akkor sorba fogom megcsalni a párom és el se fogom mondani.
2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
felre is kurtal azzal a sraccal?
2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!