Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de talán megbocsát. Meg kell győznöm, hogy ne legyen vége. Hogyan?

Figyelt kérdés
Ha pár napon belül nem tudom meggyőzni őt, szakítani fog. Segítsetek!
2010. okt. 2. 11:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mennyire komolyan csaltad meg?
2010. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerelmes lettel egy masik fiuba, es azert csaltad meg, pl napokon, heteken, honapokon keresztul? esetleg egy alkalmi dolog volt? Csok volt, szex volt?

Tartosan csaltad a hata mogott, hazugsagokkal, es felrevezetted? Ezek lenyeges dolgok. En tartosan csaltam meg a baratom, mert nem volt batorsagom donteni a ket fiu kozott, mindkettot szerettem: A regihez ragaszkodtam a 3 egyutt toltott ev miatt, de a szerelem elmult. az ujba pedig orulten szerelmes lettem.

2010. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

az oké, hogy megcsaltad, de mégis hogyan? (válasz majd utána)


Amúgy mond meg őszintén, hogy az a másik nem jelentett neked semmit, csak egy pillanat volt, egy apró ballépés, amit már nagyon megbántál és ha lehetne visszafordítanád az időt. Mond, hogy szereted és, hogy csak Ő van, hogy sosem fodul elő többet, mert mindennél jobban szereted. (Ne hagyd elmenni!) ... Sok sikert


Bár mivel nem tudom a körülményeket, attol még nem igazán hiszem, hogy megérdemled a bocsánatát, Ha szeretünk vakait, tudunk uralkodni magunkon!!

2010. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csók volt, régebben is történt már, csak egy este. Semmit nem érzek és nem is éreztem a ásik fiú iránt, ahogy emlékszem nem is esett jól. Tudom, hogy nem érdemlem meg, hogy megbocsásson, de nagyon szeretem őt, el sem tudom képzelni, mi lenne velem nélküle.
2010. okt. 2. 11:43
 5/24 anonim ***** válasza:

mond el neki csók az nem olyan komoly én azért meg szoktam bocsájtani

17/f

ja ha lefeküdtél volna akkor képtelen lennék.

2010. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha már régebben is megcsaltad,akkor mit vársz?

Én egyszer bocsátanék meg másodjára nem..

Emellett az sem mindegy,hogy te vallottad be vagy nem,részeg voltál e..


Ezek minden kedvező érvek lehetnek..

2010. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Elmondod neki, hogy ez csupán testi vágy volt, nem esett jól stb. Ha egy kis esze van, soha többé nem fog bízni benned, de ismerve a mai fiatalságot..,

MIndegy. A legjobb amit tehetsz, hogy a lehető legőszintébb fejjel megpróbálod meggyőzni, hogy ő számít neked, mindennél jobban.

2010. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt, hogy régebben is történt már, arra értettem, hogy ez az eset történt régebben, tehát egyszer. Részeg voltam, bár ez nem mentség. Nem én vallottam be, nem is nagyon emlékszem rá...
2010. okt. 2. 12:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Én tudom magamról, hogy tanultam ebből, mégegyszer nem tenném meg, de ezt nem hinné el...
2010. okt. 2. 12:11
 10/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mennyi ideje jártatok?


Amit Tehetsz,hogy veszel egy nagy levegőt és legalább mostmár gerinces leszel vele..+Összeteszed a kezed,és sűrűn imádkozol hogy megbocsájtott.

2010. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!