Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lesz a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Egyetemre megyek más városba, barátom is levelezőn más egyetemre akar menni. Eddig is "távkapcsolatban" éltünk, heti 2x találkoztunk max.

Én nem akarok más fiúval lenni, nagyon szeretem őt, szeretném, ha együtt maradnánk, vele képzelek el mindent. Ő úgy gondolja vége lesz a kapcsolatunknak, mert biztos találok jobb fiút nála, na meg a kevés találkozás miatt elhidegülnénk... én mondtam neki, hogy megoldjuk, nehéz lesz, de ha erős a kapcsolatunk, akkor ki fogjuk bírni és utána jó lesz! Ő nem hisz benne, vagy talán bennem?


Nektek mi a véleményetek?


2014. jún. 28. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a távkapcsolatot, mindkettőtök idegeit felfogja őrölni a távolság, pláne ugye hogy tanultok mellette :) fél éve hasonló szituációban voltam, de most már könnyebb sokkal
2014. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kételkedik. Magyarázd el neki hogy mennyire szereted és ha ő is tényleg szeret akkor veled marad. Mert nem a távolság teszi tönkre a kapcsolatot hanem a kételyek. A bizalmon épül minden
2014. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem akarja elhinni, pedig nem adtam rá okot. :( eddig se találkoztunk minden nap, más barátaink is meg tudták oldani, akkor mi miért ne? Talán pont ezért nem fogjuk, mert ő nem "akarja"... nem tudom.
2014. jún. 28. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
vmelyikötök ugyis felrebaszik majd nem fog ez sokaig tartani!!
2014. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagy lesz a kísértés. gondolom nem pár hónapról van szó, tehát teljesen ki lesztek, mert aggódtok egymásért. A fiúd pedig lelkileg nem biztos, hogy bírná, ha ennyire fél tőle.
2014. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!