Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy próbálkozzak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy próbálkozzak? . Érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! na szóval van egy lány(14) aki nekem nagyon bejön, de mikor utaltam rá h járjunk akkor azt mondta, hogy mi a legjobb barátok vagyunk =/ van pasija is, csomószor váltogatja, de most olyan pasija van h lese "szarja" a csajt a randin( ezt láttam és durva volt :S ) szegény mindig izgul meg mittoménmi de vele nem szakít mert szereti. egyedül én szoktam vele jókat beszélgetni =)

Adjatok ötleteket pls:D hogy tudnám elcsábítani? ja és van még vmi durva: a csaj leakar feküdni a pasijával de a pasija nemakarja O.o (a pasija is 14). na szal lécci segítsetek =)h hogy tudnám elcsábítani v valamit kihozni belőle =) előre is köszi a kommenteket :) ja és bunkók kíméljenek, és bocsi a rossz fogalmazásomért :D

ja meg 15/f vok


2010. jan. 5. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkozz kevesebbet a lánnyal, és ettől vagy beindul, vagy nem.Ne tegyél úgy, mintha bejönne neked(könnyű préda vagy így). A csajoknak mindig az kell, akit nehéz megszerezni! Ha nem, akkor hagyd a fenébe.
2010. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még várok azért
2010. jan. 6. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szija =)

Én a helyedben azt tenném h néha ilyen lennék vele néha meg olyan...na ezt ugy értem h néha foglalkozz vele sokat bokolgass neki ezerrel és néha meg kicsit legyél vele olyan nemtörődöm(de ne bunkó!)Találkozgass más lányokkal is,menyj el előtte egy szép csajjal nevetgélve(akár többel is)Feltűnik neki h már nem csak vele vagy el jól hanme mással is és ez bizony féltékenységet ébreszt benne még akkoris ha szereti azt a srácot.Hívd el randira..de ne úgy h télleg hivatalos randinak tünjön hanem ugy h pl úgy ennék egy pizzát de nem akarok egyedül nincs kedved velem jönni?Vagy hallottam h nagyon jo az alkonyat vagy az avatar nincs kedved megnézni velem?vagy biztos van egy kedvenc állata pl kutya vagy delfin..akkor vegyél neki egy ilyen kis kulcstartot ami ezt az állatot ábrázolja és másnap add oda neki h megláttam és rögtön rád gondoltam.aztán meg menyj el.Hidd el hatásos.Először csak ennyit tegyél és vond le a következtetést.Figyeld meg a reakcióit h tetszel -e neki vagy sem.ha nem akkor jobb ha békén hagyod ha igen akkor hajrá :D puszi

2010. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:D ez nagyon jó ötlet :)
2010. jan. 18. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Nincs mit !

Írd h mi a fejlemény kiváncsi vagyok.

2010. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!