Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tennétek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inspector callahan kérdése:

Mi tennétek ebben a helyzetben? Próbálkozzak tovább, vagy nem érdemes? Feladjam? Keressek mást?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit bonyolult a szituáció: kb tavaly október közepe óta érdekel jobban egy lány akivel együtt járunk egyetemre. Beszélgettünk, jóba lettünk, úgy éreztem talán érdekelhetem, de akkoriban volt barátja és nem akartam bezavarni. Jött a vizsgaidőszak, amikor napi szinten kapcsolatban voltunk, sokszor megkért kisebb-nagyobb dolgokra. Úgy év vége táján megcsalta a pasija, és azóta elég letargikus állapotban van. Még egy pár hétig együtt voltak, de persze szétmentek (kb. fél évig tartott). Viszont azóta velem sem annyira szívélyes, alig szól hozzám, azt mondja, hogy rossz passzban van, és bár mondja, hogy nem, mégis azt érzem néha, hogy velem is baja van. Emiatt rosszul érzem magam, hiszen még mindig tetszik, viszont ahelyett, hogy végre eljöhetne az én időm, csak azt hajtogatja, hogy ő rosszul van és, hogy legyek vele türelmes (ezek szerint már leesett neki, hogy többet szeretnék...). Csak azt nem tudom, hogy meddig várjak még? Mit tanácsoltok, vagy ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm annak aki végigolvasta és kommentel.

21F (ő 20 F)


2011. febr. 25. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ nem hiszem el, hogy elírtam.


Természetesen az utolsó sor helyesen: 21F (ő 20 L)

2011. febr. 25. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben tartanám vele egyértelműen a lapcsolatot, de nem hoznám szóba a kapcsolatot

megvárnám, amíg jobban lesz, és akkor lépnék

2011. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

You have been FRIENDZONED!!!!


Ha engem kérdezel. Arra, hogy kisírja magát neked, meg csicskáztasson nagyon jó vagy, de férfiként nem kellesz neki. Persze, legyetek jóban, de nyissad ki a szemedet, és kezd el vele más lányok után nézelődni.


Ha meg nem tetszik neki a dolog, akkor tegyen róla, hogy ne unatkozz. Vagy ha ügyes vagy, és enm tud az ilyesmikről, és nem találsz magadnak komoly partnert, még mindíg összejöhetsz vele.


Nyissál mások felé.


23F

2011. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mint nő azt tudom tanácsolni, hogy hagyd szegényt, hogy túltegye magát az előző kapcsolatán. Ismertem egy lányt aki elég hamar menekült egy másik kapcsolatba és mondta később, hogy már bánja, hogy nem adott időt a lelkének.


Ha kellesz neki úgy is megtalál. Addig legyetek barátok. :)

2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki külsőre, azzal pedig nem tudsz mit kezdeni. Keress mást!
2011. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha külsőre nem is jössz be neki még mindig ottvan a jó ,nyugtató,kellemes duma...ha az megvan benned akkor van esélyed...de lehetőleg ne filmekből csórd ki az egészet hanem a szívedből indulj ki...egy két vagy esetleg 3 tequila csodákra képes ..lazának és együttérzőnek kell lenned ugyanabba az idöbe ha egyetemista vagy ezt már tudnod kéne :)
2011. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!