Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnője volt, mégis engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője volt, mégis engem akart az ágyában?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akiért nagyon odavoltam, és a "kapcsolatunk" utolsó fázisában szexuálisan "közeledett felém", de én elutasítottam (zsenge korom miatt :D). Erre ő pár nappal később összejött egy másik csajjal, aki mellesleg túlsúlyos, és.. mindegy, legyen annyi elég, hogy senki nem értette, miért ő. :D Néhány hónappal később aztán megkért rá, hogy szopjam le, illetve feküdjek le vele. A barátnője még mindig megvolt neki, és jelenleg is vele van kapcsolatban több mint 2 év után. Csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mi állhatott a háttérben? Mielőtt először utalt volna rá, hónapokig fűzött, de nem tudtam, komoly-e a dolog, és így én nem viszonoztam a gesztusait.
2014. jún. 29. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi allhatott a hattérben te szerencsétlen?


Vagy szerinted ha meg akar sz*patni az a szerelem jele?

2014. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit, csak téged is le akar fektetni
2014. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj bele semmit,a srác csak szórakozik,meg akar dugni és kész,mert egy hülye fa...
2014. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és még sok másik lányt is megkért hogy feküdjön le vele ill sz.... le te kis buta :D!
2014. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert úgy gondolom, szerelmes volt belém. :) Csak kíváncsi voltam, mások mit gondolnak az ilyen viselkedésről.
2014. jún. 29. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ne szerelmes beléd az biztos.
2014. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy észrevette, hogy odavagy érte, és ezt ki is akarta használni.
2014. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, először elgondolkodtam ezen, de nem ez volt az időrendi sorrend. Első pillanattól kezdve csapta a szelet, míg nem hálózott be teljesen. A lényeg, hogy dugni akart. :D Undorító féreg. "Ne legyenek illúzióink, aki udvarol, az dugni akar." :D
2014. jún. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!