Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton nyávog a barátnőm. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton nyávog a barátnőm. De már kezd nagyon elegem lenni belőle. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy adna magára és szépen mosolyogva csöndben leülne mellém szaladgál ide-oda és nyávog mint valami házsártos öregasszony kicsiben.


Egyszerűen már sajnálom szegényt és nem akarok mélyebbre nyúlni ebben az egészben, de én nem tudtam megoldani ezt a problémát.


Keressek másik lányt?


Ilyenek miatt nyávog h pl büdös van a szobában. Szólok nyugodt hangon, hogy büdös van.

Erre ő elkezd nem is tudom minek nevezzem, nyávogni, vagy zsörtölődni, hogy "igen én is érzem már egy órája nem tudom mitől van!"

mondom lehet, hogy beleléptél valamibe:

"de cica nem léptem bele semmibe érezném! hidd már el"

mondom jólvan akkor nem léptél, de valami büdös

"én is érzem, de most mit csináljak!? nem tudok rendet rakni, nem tudok elmosogatni mert tele van a mosogató!!"

Mondom el lehet úgy is mosogatni

"jó de én nem fogom mindenkinek a mocskát elmosogatni!"


Szóval nem tudom, olyan érzésem van mintha egyszerű mindennapi dolgokból a saját kis privát komplexusait, érzéseit, bánatát, meg minden hasonlót visszatükrözne de úgy, hogy egyrészt letámad vele, másrészt már nem tudom csak a hangommal vagy a saját nyugodtságommal megnyugtatni.


Szóval kezdek elgondolkozni, hogy keresek egy olyan nőt aki a nyávogás helyett inkább ad magára és gondolkozik.


2014. jún. 29. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

hát ha nyávog, akkor meg kell baszni, a macska is akkor nyávog, ha tüzel

na jó, nem feltétlenül csak akkor...

2014. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mosogasson nyitott ablaknál.
2014. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ja de nekem nem túl vonzó egy nyavirkoló p.i.c.sa aki még a fogát se mosta meg reggel és külön szólni kell emiatt. Ha meg b-s.zni akar akkor feküdjön le mellém kifestve, frissen mosott foggal, beparfümözve, vagy mittudomén.
2014. jún. 29. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd lusta és a nyávogásával - felháborodottságával akarja leleplezni.
2014. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, "kedves" kérdező, a te stílusod is igen csak bicskanyitogató. Nem azt mondom, hogy a barátnőd nem hibás, de egy ilyen embert én nem tudnék elviselni, mint te.


Mi az, hogy "ha meg b-s.zni akar akkor feküdjön le mellém kifestve, frissen mosott foggal, beparfümözve, vagy mittudomén"?

Először is, nem b**szni, szexelni.

Másodszor...Hogy lehetsz egy akkora élettelen barom, hogy elvárod, hogyha a barátnőd szexelni akar, akkor gyorsan elkezdje magát kifesteni, beparfümözni, meg minden szar?

Szexeltél már egyáltalán az életedben?


Rendben van, hogy nem szereted a barátnőd, de azért legyen már annyi benned, hogy tiszteled a másikat. Ha ennyi bajod van vele, szakíts, ő is jobban jár, meg te is.

2014. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha el akarod hallgattatni, rám számíthatsz.

De kell egy nap, amíg megköt a beton.

2014. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl ne akard elhagyni amiatt, mert nyávog, amiért büdös van a szobában... Sok hisztis/nyávogós lány és fiú van a világon. Mivel ő elviseli a te hülyeségeidet, te is viseld el az övéit...
2014. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ember, osztom az 5. véleményét... Nekem meg úgy tűnik, ugyanolyan nagyra nőtt csecsemő vagy te is, mint a barátnőd. És basszus, te nem tudsz néha elmosogatni, csak úgy? És ha büdös van, te se nyavalyogj, hanem kezdd el megkeresni a forrást... Vagy elvárod, hogy mindenki körülugráljon, ha elfingod magad?

Az, hogy nem ad magára... Akkor ajánld fel neki, h zuhanyozzatok együtt vagy mittudomén. Lehet, úgy érzi, neked így is elég, ahogy most ad magára.

Végeredményben megérdemlitek egymást.

2014. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég, de gyerekesek vagytok.

Ablakot kellett volna nyitni, és nincs büdös.

2014. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nincs ablak a szobáján.
2014. jún. 29. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!