Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés valóban korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés valóban korai lenne?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk és közel 2 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek van saját lakása, de én már szeretnék végre közös otthont. A párom még nem szeretne, mert elkapkodnánk szerinte. Én viszont úgy gondolom, hogy már csak azért is jó lenne,mert legalább kiderülne, hogy bírjuk e együtt vagy sem. Nyilván így külön még jó pár évig jó lenne minden és probléma mentes. Attól félek, hogy még várunk pár évet és jól működik, de ha csak akkor költöznénk össze és esetleg mégse bírjuk együtt, akkor elvesztegettünk jó pár évet.
2014. jún. 29. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Két év után? Nem, nem korai. Valami bűzlik a dologgal kapcsolatban.
2014. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai. Szerinte mikor lenne jó?
2014. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrét válasza nincs.
2014. jún. 29. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Harminc évesek vagytok, két éve együtt vagytok, meddig akar várni? Szerintem teljesen normális, amit szeretnél.
2014. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne korai, mindketten önálló, független felnőttek vagytok. Valóban valami más lehet a dologban, ez az magyarázat nagyon átlátszó a részéről.
2014. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha 30 évesen két év alatt nem sikerült összeköltözni, akkor már kár erőltetni ezt a kapcsolatot.


Én egyébként úgy gondolom hogy az összeköltözés alapvető dolog, tehát ha a fél mindkét része érzi hogy ez egy komolyabb dolog, és nem csak dugni járnak össze hétvégente, akkor pár hónap után már esedékes. De nem évek után..

2014. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod fél felhagyni a szabadságát. Azért nem akar összeköltözni. Kényelmesebb "hivatalosan" együtt lenni valakivel, ha akármikor leléphet, mert van hova elvonulni.

Volt egy ilyen pasim, aki huszon-x éve "együtt van" a barátnőjével, ami azt jelenti, hogy összejárnak dugni, meg együtt elmennek ide-oda, nyaralni, stb, szóval az a nő a hivatalos barátnője, de közben mindenki éli a saját életét (pl ugye közben 3 évig velem - is- volt...).


A helyedben nagy reményeket nem fűznék hozzá a jövőben.

2014. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végiggondoltad az ő szemszögéből is?

Kialakított egy életet, van lakása, párkapcsolata, működik az egész. Ami működik azt pedig nem kellene piszkálni.

Összeköltözés kihez lenne. Ha hozzád, akkor úgy nehezen tud megfelelni a klasszikus férfi szerepnek (ha ez neki, vagy a környezeteteknek fontos).

Ha hozzá, akkor meg állandó lelkiismeret furdalása lesz, ha nem hajtja le az ülőkét, vagy nem mosogat el vacsi után.

Mindazonáltal a te igényed is jogos.

Ha erőlteted, szar lesz, ha kivárod lehet nem jön be.

2014. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a saját példám tudom elmesélni, bár én még csak 24 éves vagyok, az előző párommal 4 év után költöztünk össze, 1 év együttlakás alatt tönkre ment a kapcsolatunk, kiderült hogy a kapcsolat ami addig jónak tűnt, napi 24 órában már korántsem ment olyan jól úgy hogy mindig együtt voltunk, kijöttek azok a dolgok amik csak együttélés alatt derülnek ki, mégsem passzoltunk egymáshoz.

Mostani párommal gyakorlatilag a 3. randink óta együtt élünk, mindkettőnk számára ez tűnt helyesnek, nem volt kérdéses hogy rögtön összeköltözzünk-e. Jobb a kapcsolatunk mint amit valaha el tudtam képzelni :) Lakva ismerszik meg az ember igazán!

2014. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!