Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs párkapcsolatom, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párkapcsolatom, de most nem is hiányzik! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Két egymást követő rossz kapcsolatom volt. Nem illettünk össze, és teljesen kimerített az egész. A végén nem bírtam és szakítottunk. Ennek 1,5 éve. 28 éves nő vagyok, és nem mondom, hogy nem szeretnék komoly kapcsolatot meg utána házasságot, gyerekeket, meg vacsorával várni haza a férjem, de most egyszerűen nincs erre energiám. Nem vagyok depressziós, lefogalom magam, a munkám, a barátnők, barátok itt vannak. Csak hát a biológiai órám is ketyeg. Összefoglalva vágyom egy férfira, az ölelésekre, a csókra, a szeretkezésekre, meg minden, de nem találok erre alkalmas férfit. Nem vagyok válogatós, csak akikkel eddig ismerkedtem, mert hát ismerkedem, azok inkább idegesítenek. Nem tudom mi lehet az oka. Lehet tényleg baj van velem, ahogyan azt nővérem is mondja, és már rég családos anyukának kellene lennem. Azzal "vígasztal", hogy vénlány maradok örökre ezzel a viselkedéssel. Kicsit ellentmondásos egy helyzet, mivel nem lenne rossz egy párkapcsolat, de jelenleg jó így is. Az egyéjszakások meg nem érdekelnek. Sosem voltam az a típus.

2014. jún. 30. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, és nekem sem hiányzik, de bennem fel sem merült, hogy bármilyen baj lenne velem.
2014. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs, és nem is hiányzik, mert még nem is volt.

Nincs velem baj amúgy

2014. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs... velem van gond.
2014. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, inkább ne legyen semmilyen mint kényszerből egy rossz.
2014. jún. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

nincs gond! és veled van a "baj", de ez igazából nem baj, csak benned van meg az oka nagy részben, ahogy le is írtad.

ne törődj a külvilággal, azzal, hogy mit mondanak mások. nem kell semmit elkapkodni. ismerkedsz is, szóval miért sürgetnek? ennyi idősen, ha már tényleg inkább családanyának kéne lenned úgymond, érthető, hogy kicsit "válogatós" vagy, mert most már (de ahogy írtad, mindig is) komoly kapcsolatot szeretnél, ha lesz egyszer. és most már lassan lehet, hogy megtalálod a férjedet, és gondolom szerelemből szeretnél házasodni, szóval relax. jól csinálod.

ha ez nincs meg, jobb egyedül maradni, mint végigkínlódni egy életet szerelem nélkül. és nem vagy egyáltalán öreg hozzá. két évet adok neked, és már ismerni fogod a férjedet/járni fogtok. utána pedig 1-2 éven belül már babátok is lehet.

na abbahagyom a jóslást, az egy másik oldalon van :D de csak hogy lásd, még mindig nem vagy elkésve, és melletted állnak a csillagok is, biztosan :D :)))

2014. jún. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Ezt mindig is hülyeségnek tartottam, hogy valaki kijelenti, hogy x idősen már anyának kéne lenned. Mindenki a saját életét éli, a saját tempójában, a saját elvei alapján. Ne akarj megfelelni nekik, te érzed, hogy mi a jó neked.

Az pedig normális, ha időnként szünetet tartasz a kapcsolatok között. A válogatósságnak a következő a titka: olyan emberek válogatnak, akik nem kapcsolatfüggők, nem szeretetéhesek, ezáltal nem jönnek össze az első pasival, aki az útjukba esik. Szerintem ez jó dolog.

2014. jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, 26 éves pasi vagyok...16 éves korom óta folyamatosan volt valakim. Totál lemerítettek, alig volt időm ismerkedni, barátokra. Most itt vagyok egyedül, olyan helyzetben amiben nehéz új emberekkel ismerkedni. De úgy vagyok, hogy fejlesztem magam minden téren, odafigyelek a külsőmre hogy ha majd jön az "igazi", akkor én is az legyek neki :)
2014. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A feleségem 38 éves koráig várt rám. Nem egy megalkuvó típus, elhatározta, hogy megvárja az igazit, és úgy is tett. (Szerencsére nem dőlt be az akkor divatos reklámnak, miszerint a jéghideg Coca Cola az igazi.) Szóval nincs ezzel semmi gond, kérdező.
2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem vagy semmivel elkésve. 30 vagyok, két gyerekem van. a házasságom sajnos tönkre ment. Én nem voltam válogatós mi nagyon korán megismerkedtünk és valahogy együtt maradtunk, voltak összeveszések, de kibékültünk. Akkor még nem voltunk házasok. Nos ha újrakezdeném nem így tennék, bőven ráérnék férjhez menni most meg a gyerekek is most jöhettek volna. Nem késtél le semmiről lehet hogy én kapkodtam el inkább. Az ember máshogy gondolkozik 20 évesen mint 30 évesen
2014. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!