Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit tennétek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
1 éve hogy szakítottam a barátnőmmel, akit nagyon szerettem. Van egy barátja, aki amolyan pszichológusa a barátnőmnek. Vele megbeszélte a problémákat. Az igazság az, hogy nagyon sokszor fordult meg a fejében az öngyilkosság és ez volt a fő ok, hogy elegem lett belőle. Egy közös barátunknak azt írtam, hogy örökre elveszített. A legjobb barátja voltam, a párja is. A szakításunk után nem sokkal lett új barátnőm. Most viszont a barát, csak barát rám írt, hogy 1 éve minden nap engem emleget, az első két hónapban sírt utánam, sose kellett neki más pasi, az exe visszatért, udvarolt neki, de elutasította. A baráttal is megpróbálták, de nem dobogtatta meg senki a szívét, csak én. Meg tudtam azt is, hogy azóta is csak én járok a fejében, nem volt más. A barát, aki a pszichológusa is, elmondta, hogy engem nagyon szeret, tisztel, istenként gondol rám, folyton bálványoz. Egy éve minden nap emlegetett. A barát azt mondta, hogy hívjam fel, igaz, hogy több mint 100 km a távolság köztünk, de a barátnőmnek kocsija is van jogsija is, és adjak neki új esélyt. Az újrakezdésre. 2 hónap ismeretség után mondtuk ki, hogy 1 pár vagyunk, 2 hónapig voltunk együtt. A barát azt is elmondta, hogy a volt barátnőm még a mai napig vár rám...A barátja már elmondta neki, hogy rám írt face-n... de én tanácstalan vagyok...
2014. jún. 30. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit szedd össze a mondandódat, mert összesen annyi maradt meg bennem, hogy öngyilkos akart lenni, és hogy bálványoz téged. Ezen felül elég nehéz kibogozni bármit is belőle :o
2014. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig szeret... De vissza akar jönni hozzám, ezt is a baráttól tudom...
2014. jún. 30. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
a kérdés hogy visszafogadnátok-e? Csak én vagyok számára az egyetlen...
2014. jún. 30. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretted és ö is szeret(ett) miért szakitottatok ?
2014. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted visszafogadod,én legalább is ezt tenném
2014. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem igaz. Ő is..Csak sose éreztem, azt se, hogy fontos lennék számára. Mert nőből van. Nem mutatta ki teljesen az érzéseit. Most döbbent rá. És a szakítás oka az volt, hogy elegem lett abból, hogy csak az öngyilkosságot emlegette. Ennek a barátnak is emlegette... De azt mondta, hogy 1 éve szóba se hozta. Egy másik barát is ugyanezt állította. A volt barátnőm barátnője is ezt mondta. Mind eltérő időben írt rám, tehát nem beszélhettek össze.
2014. jún. 30. 16:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok tanácstalan, mert lett utána barátnőm, de ez most összezavart. Fogalmam sem volt az érzéseiről, arról, hogy 1 év után is ennyire szeret.
2014. jún. 30. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogadd vissza, én legalábbis ezt tenném.
2014. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bele lehet újra szeretni valakibe?
2014. jún. 30. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:
8vagyok: szerintem igen
2014. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!