Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi lenne a helyes döntés? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly július végén megismertem egy férfit az interneten. Augusztus végén 1 napra meglátogatott, de irtó bután viselkedtem és mérges lett rám, azt mondta, ha lenyugodtam, keressem meg újra. Eltelt egy kis idô, helyre zökkent az eszem, nem duzzogtam, nem durcáskodtam már, írtam is neki... Azt írta, hogy ez az egész olyan reménytelen, mint hogy csubakkát megvédjék a wukik ( remélem jól írtam...)... Ezen kiakadva vonatra ültem, szó nélkül beállítottam hozzá egyik este novemberben... :D szegényem biztosan kiakadt rám, de olyan kedves volt... Mások még ha várnak, akkor sem ilyen kedvesek... Aztán megint elmaradtoztunk... Múlt héten egyik délután ráírtam, hogy 'emlékszel, hogy régen felhívtál, elmondtad, hogy szeretsz utána meg igyekeztél kimagyarázni?' ... És még aznap este felhívott meg írta is, hogy ha észre vettem volna, hogy szeret, akkor már vele élhetnék meg ilyesmi... Azt mondta, szerinte tudna szeretni engem, hogy gondoljam át, éńtudnám e ôt szeretni. Hogy ha akarok, élhetek vele, hogy annyi csak, hogy vissza kell egymást 'szelidítenünk'. Ti mit mondanátok? Megpróbálnátok? Annyit azért mindig beszéltünk, hogy tudjam, hogy nem volt neki senkije ez alatt az idô alatt. Azt is mondta, hogy úgy gondoljam átm hogy nem csak szexpartnert keres és ne szórakozzak, mert most teljesen ôszinte volt.

Amúgy én tudnám szeretni, nagyon kedves ember, okos, sosem bántott meg, mégha meg is érdemeltém volna, hogy kiosszon, ô igazán kedves volt velem...


2014. jún. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

most az a kérdés, hogy összeköltözz-e vele?

szerintem ilyen hamar semmiképp se

csak ha már egy ideje együtt vagytok és minden jól megy köztetek

2014. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, kifelejtettem, hogy azt is meséltem neki, hogy kidobnak az otthonomból és a tanfolyamról is kirúgnak, ahova járok. Ezért is mondta, hogy élhetnék nála... azt is mondta, hogy ha nem akarok vele párkapcsolatot, akkor csak barátilag ( és hiszek neki, hogy nem élne vele vissza,.mert egyik találkán sem tett semmi 'olyant') ... Bár meg tudom oldani a lakhatásom, nem vagyok érdekember.
2014. jún. 16. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg!Lakva ismeri meg az ember egymást!Báár..ha nem megy, úgy is te leszel "hontalan"
2014. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal:)
2014. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!