Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szereti, hogy szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti, hogy szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leszbikus távkapcsolatról van szó...

A helyzet az, hogy 2 hete ismertük meg egymást, és én az átlagnál szégyenlősebb vagyok. Utálok magamról képeket csinálni, mutogatni magam stb. Nyilván alacsony az önbizalmam és ezért. Ő viszont szeretné, hogy küldjek neki képeket. Ezen meg is próbáltam dolgozni, ha kérte küldtem képet, de mindig egyre többet akar és messzebbre megy.

Én tényleg próbálok visszavenni a szégyenlősségemen, de nem megy egyről a kettőre.

Ma épp emiatt vesztünk össze, azt mondta nem szereti, hogy szégyenlős vagyok. Mondtam neki, hogy akkor talán itt az ideje, hogy hagyjuk az egészet. Nagyon türelmetlen velem szemben.

Mit tanácsoltok?



2014. júl. 1. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem *khm* divatleszbi *khm*
2014. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem is küldtem volna 2 hét ismeretség után olyan képeket...
2014. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy mit tanácsolok? 2 hét még nem sok idő, nem muszáj mindent megtenni amit nem akarsz.
2014. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Misa-chan55 ***** válasza:

Nem kellene úgy ilyeneket küldened amíg nem találkoztál vele.

Mondd hogy találkozni akarsz és csak utána küldesz képet ha már közelről is ismered.

2014. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

# 4

+1

Lehet hogy pasi, aki nőnek adja ki magát.

2014. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
jolennd tudni milye kepet kert es tudnank velemenyt mondani h az mennyire sok :)
2014. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldött már ő is képet magáról? Biztosan ő van a képen?
2014. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na bocsánat, úgy látom nem voltam elég világos.

Minden nap látjuk egymást és beszélünk skype-on, a képeket akkor kéri, ha épp nem tudunk gépnél lenni és hiányzom neki stb. Eddig csak egyszer mondta, hogy szeretne valami extrémebb képet, de nem küldtem. És most kitört ez a veszekedés...

2014. júl. 1. 01:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez eléggé érdekesen hangzik, főleg két hét ismeretség után. Előttem is felvetették már, biztosan ő van a képeken? Kaptál egyáltalán tőle képeket?

Próbáld rávenni skypera, ott legalább te is látod őt, és mégiscsak személyesebb. Ott tudtok konkrétan beszélgetni, meg filmet nézni egyszerre stb., de ez már csak a távkapcsolat "enyhítésére" mondom. :) Végül is, ha még nem is ismeritek egymást túlzottan (két hét nem hosszú idő) akkor abban is segít.


Ami a szégyenlősségedet illeti, szerintem ez nem azon múlik. Én nem tartom magamat szégyenlősnek, szemtől szembe valakivel legalábbis, viszont képeket küldözgetni magamról akár pikánsabb akár nem, nem szeretek. Pedig tényleg semmi problémám magammal, persze nem verdesi a sztratoszférát az önbizalmam, de szégyenlős közeli ismerősök előtt nem vagyok. Csak képektől kíméljenek meg.

2014. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj, most hogy elküldtem a választ, láttam amit írtál. Ne vedd figyelembe, bocsánat. :D


Így egészen más a helyzet. Az extrémebb kép miatt tört ki a veszekedés, vagy csak átlagban, hogy nem szeretsz küldeni? Esetleg mondd neki, hogy skype alatt csináljon képernyő mentéseket :) Egy-egy aranyosabb pillanatnál, vagy ilyesmi. Így te nem tudod miféle képei vannak (ez elég rosszul hangzik, de na) és emiatt nem is lesz kellemetlen érzésed képkészítés miatt, mert megoldja ő maga. Már ha maga a képek elkészítése miatt/közben érzed magad kényelmetlenül.

2014. júl. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!