Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szereti, hogy szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti, hogy szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leszbikus távkapcsolatról van szó...

A helyzet az, hogy 2 hete ismertük meg egymást, és én az átlagnál szégyenlősebb vagyok. Utálok magamról képeket csinálni, mutogatni magam stb. Nyilván alacsony az önbizalmam és ezért. Ő viszont szeretné, hogy küldjek neki képeket. Ezen meg is próbáltam dolgozni, ha kérte küldtem képet, de mindig egyre többet akar és messzebbre megy.

Én tényleg próbálok visszavenni a szégyenlősségemen, de nem megy egyről a kettőre.

Ma épp emiatt vesztünk össze, azt mondta nem szereti, hogy szégyenlős vagyok. Mondtam neki, hogy akkor talán itt az ideje, hogy hagyjuk az egészet. Nagyon türelmetlen velem szemben.

Mit tanácsoltok?



2014. júl. 1. 00:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sztem tök jogos hogy nem küldessz pikánsabb képet. Nehogymár ő legyen felháborodva. Ha akar valamit tőled, tisztelje a határaidat.


Én mondjuk soha nem kérnék/küldenék a csajomnak ilyen jellegű fotót, sőt skypeon se vetkőznék. Bizalom ide vagy oda, de ez egyrészt olyan emberidegen, másrészt meg az ördög nem alszik. Nem akarom elrontani a karrieremet, életemet azzal, hogy fenn van a mellem a neten. A netről semmit nem lehet permanensen leszedni. Egyszer felkerül, fenn is marad.

És ha a csajom tisztel valamennyire, azt ő is megérti. Ha nem, akkor meg miazistenről beszélünk? Ez esteben lapát.


Azt tanácsolom randizzatok többet, és skypoljatok kevesebbet.

Két hét ismeretség után az ember még nem igazán ismeri a másikat. Sem bibliai sem hagyományos értelmeben.


24 LL

2014. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne küldj fotókat 2 hét után. Mi a kapcsolatunk 2 évében csináltunk olyan fotókat, de megbántam, nagyon. mert, ugye az extrém után a még extrémebb jön. Ha nem türelmes, akkor mondd azt, hogy viszlát.. Találsz olyat, aki elfogad ilyennek.
2014. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!