Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen esetben bocsájtanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetben bocsájtanátok meg, ha a párotok megcsalna?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleménye érdekelne. A férfiak érthető módon nem igazán elnézőek megcsalás tekintetében, persze vannak kivételek, de ők a kisebbség.
2014. júl. 1. 05:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

*bocsátanátok

és csak akkor, ha érezném, hogy én is hibás vagyok benne. Máskülönben nem.

2014. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én nem nézném el, a megcsalás megcsalás.

20L

2014. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Ugyan miben lennél hibás? Ha egyszer megtette, megteszi máskor is, nem?
2014. júl. 1. 06:38
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben sem. de ha meg is bocsájtanák neki már semmi sem lenne olyan mint régen.
2014. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

En megtettem mert oszinten megbanta.


38F

2014. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az emberek általában akkor szokták megcsalni a párjukat, ha otthon nem kapnak meg valamit, kielégületlenek stb. Biztos én is kiborulnék, szakìtanék, de utána magamba is néznék, hogy mit csináltam rosszul.
2014. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem bocsátanám meg soha! Erre nincs mentség..

L/19

2014. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A gyerekek születése után hónapokig nem volt kedvem a szexhez (rossz kifejezés: a hideg kirázott csak a gondolatától is). Érthető módon a férjem viszont igényelte. Őszintén mondtam neki, hogy ha nem bírja ki, akkor keressen valakit akit megdughat, csak engem hagyjon békén, értse meg, fogadja el, hogy ez most egy ilyen időszak, és hogy majd elmúlik, de nekem egyszerűen nem megy és kész.

Szóval akkor őszintén nem bántam volna, és elfogadtam volna, ha más nő ágyába bújik.

2014. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy esetben nem bocsátanám meg, ha a megcsalás érzelmi megcsalás is lenne. Ha csak testi, akkor megkérném, hogy mondja el, milyen pózokban és hogyan csinálták, majd mosolyognék egy jót, és örülnék, hogy a barátnőm szexelt egy jót :)
2014. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

A páros zokninak:

Ízlések és pofonok, ha engem megcsalna, és válaszodból kiindulva még lelkesen mesélné is, miket tett, én elásnám a hátsó kertben :)

2014. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!