Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti milyenek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyenek vagytok egy kapcsolatban? Miben különbözik férfi és a női szerep?

Figyelt kérdés

Szerintem sok nő, férfi ott rontja el a kapcsolatot, hogy a saját szerepét kényszeríti a párjára. Például, a nő sokszor azt akarja, hogy nőként viselkedjen a párja, hogy jelentse be mindig hol van, mindig bújjon.. Férfiak, nektek mire van szükségetek egy kapcsolatban?


Köszönöm a komoly válaszokat


2014. júl. 1. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy nőtől ezekre van szükségem első sorban:


kedvesség, gyengédség, törődés, háziasság, nőiesség, anyai és fészekrakó ösztönök megléte


És úgy veszem észre a nők ezekre vevők:


önállóság, magabiztosság, egzisztencia, önbizalom, férfiasság, stílusosság, vonzó viselkedés


Ha csak belső tulajdonságokról beszélünk, akkor az első felsorolás a legfontosabb számomra egy nőben, a második felsorolás pedig szerintem a legfontosabb a nők számára a saját tapasztalataimból kiindulva.

2014. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzottan korlátozott a felfogásod.


Miért ne lehetne működőképes egy bújós pasi és egy határozottabb nő kapcsolata? Mindenki megkapja azt amire vágyik. Ha belekényszeríti magát a "klasszikus" nemi szerepbe, attól csak frusztrált lesz...annak meg mi értelme van? Ha egy kapcsolatban nem vagy önmagad, azt ott ette meg a fene.


Az a fontos, hogy a kereset-kínálat nagyjából egyensúlyban legyen. Magyarán illjenek össze a felek, egészítsék ki egymást. Az, hogy ez tulajdonságokra lebontva mit takar, már tökmindegy.

2014. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!