Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem érzitek úgy, hogy a pasik egy része csak az állandó szex reményében akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nah köszönjük.Most emiatt a kérdés miatt.jönnek majd a tényleg a szex miatt van velem?kérdések.
2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan ,de azokból sose lesznek komoly kapcsolatok.
2012. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem erzem igy..
2012. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TOMAtm ***** válasza:
te figy,gondoltál már rá h milyen unalmas minden este parízert enni?mert egy idő után olyan a szerelem nélküli szex is.szóval baromság a kérdésed.
2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pasiként teljes mértékben megtudom cáfolni. Én kifejezetten örülök, hogy van egy olyan személy az életemben, akivel bizalmasabb a kapcsolatom, mint pl a szüleimmel vagy a legjobb barátaimmal. Aki teát főz nekem ha fáj a torkom, vagy megmaszírozza a vállam egy húzós nap után, akivel mindenről tabu nélkül beszélhetek és tudom, hogy komolyan veszi, nem vág pofákat, nem röhög ki és nem is mondja el senkinek, és erre kérni sem kell, akit minden nap elsőnek látok meg, akivel indul és zárul a nap. A szex tökre másodlagos, persze kell az is, meg jó is ha ujjitunk, de nekem maga a kapcsolat sokkal fontosabb.


22/F

2012. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

A csajoknak van a kapcsolat elején egy beetetési időszaki "rendszeres szex" trükkjük. De tapasztalt pasiként mondom hogyjelentősen visszaesik ez tartós kapcsolat esetén. (gondolom most a csajok lepontoznak a pasik meg csendben egyetértenek)


Mikor nem volt csajom

2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

A csajoknak van a kapcsolat elején egy beetetési időszaki "rendszeres szex" trükkjük. De tapasztalt pasiként mondom hogyjelentősen visszaesik ez tartós kapcsolat esetén. (gondolom most a csajok lepontoznak a pasik meg csendben egyetértenek)


Mikor nem volt csajom többet szexeltem mint kapcsolatban. Ennyit a biztos szexmennyiségről.

2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem megyek el senkivel a sex miatt.Nehéz tűrni mert férfi vagyok,és vannak szükségleteim 25 évesen,de akkor sem bántok meg senkit azzal,hogy lefekszem vele aztán röhögve ott hagyom.A haverom mindig ezt csinálja.Neki több nője van mint nekem...Ő boldog...Őt mindenki szereti...

Tudom,én vagyok a hülye.Mehet a mínusz rám...

2012. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
40%

Az egér is megunja ugyanazt a lyukat,

ne ítéld el ezért kérlek a fiúkat!!

2012. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem komoly kapcsolat kell és osztó az 5. válaszoló véleményét, de kiegíszeteném azzal, hogy ha nem tudunk találkozni akkor is keressen. Am. én azt vettem észre, hogy a lányok se nagyon rajonganak egy komoly kapcsolatért.
2012. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!