Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik neki az exe?

Figyelt kérdés

Állandóan a képeit nézegeti. Már nem ismerőse, de így is sokszor rákeres facen. Amikor letörölte az ismerősei közül, gyorsan felvette őt a másik facen titokban, és nagyon kerüli a témát, hogy hiányzik-e még neki az exe, inkább támad, hogy na és neked miért hiányzik ez meg az? meg azt mondja, hogy nevetséges vagyok az agyszüleményeimmel. Olyan képeket lájkolgat, hogy ürességet érez egy zene hallgatása közben, mert hiányzik neki valaki, meg hogy nem mer ráírni, mert úgy érzi nem hiányzik neki... Mindig mondja, hogy ilyenkor hagyjam őt békén a fasságaimmal. A tenyerén hordoz, szeret, de néha azt látom, hogyha rám néz, nem engem lát, hanem inkább őt.. 9 hónapja vagyunk együtt.

Tényleg nem értem ezt az egészet! Ha nem hiányozna neki, csak nem csinálna ilyeneket... Még ha tudat alatt is... De talán hiányzik neki. Szerintetek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. júl. 1. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem igen, még szereti az exét, csak próbálja elfelejteni, igyekszik veled boldog lenni.
2014. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen arra utalnak, hogy még őt szereti igazán, biztos téged is, csak nem úgy és nem annyira, de azért jó, hogy van valakije. Vagyis csak egy pótlék vagy. Vagy elfogadod vagy lelépsz.
2014. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Még akkor is pótlék vagyok, ha azt mutatja, hogy nélkülem nem tud élni, és ha nem veszem fel neki a telefont, vagy nem írok neki vissza, nem jelzek neki, akkor rózsával jön ide hozzám meglepiből? Esetleg ha összeveszünk, ő az első aki kezdeményez, hogy béküljünk? Nagyon elbizonytalanodtam most.

Hogy tudnám belőle is kihúzni, hogy hiányzik neki az a lány, vagy csak félreértek minden jelet?

2014. júl. 1. 22:32
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Attól szeretheti a másik nőt, hogy veled kedves és szerelmet vall.

Nem akar egyedül lenni, a másik nőnél pedig nincs esélye, tovább kell lépnie.


Nehéz megtudni az igazat. Esetleg egy közös baráttól, akit beavat a titkaiba. Te hiába is kérdezgetnéd, tudja, mit kell válaszolnia.

2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A barátjai akivel lógni szokott, mindig azt mesélik, amikor iszogatunk egy kicsit, és félrevonulunk beszélni(köztük van egy lány is, akinek a barátja mindent elmesél neki), hogy így úgy nem bírja ki nélkülem, csak rólam beszél, majd megdöglik, ha nem tud írni nekem legalább egy pár sort pl suliban... A szeretethiányát rajtam vezeti le?
2014. júl. 1. 22:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fél attól, hogy egyedül marad, és aki nem hülye, az tudja, hogy miket kell csinálnia, hogy ezt elkerülje. Ha nem szeretné a volt nőjét, csak téged, azonnal abbahagyta volna ezeket a tevékenységeket, amint tudattad vele, hogy téged zavar. A kérdéseidre a támadó válasza pedig szintén egyértelműen ennek a jele.
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal.. :( Én a helyedben ott hagynám. Tudom, hogy nem könnyű, de ez így nem állapot, ráadásul még be se látja, hogy ez így nem jó. Ha elveszít téged, talán rájön, mit veszített, és utána jobban értékel majd.
2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:(

Volt egy nagy veszekedésünk nemrég, amikor elvittem az összes cuccomat tőle, ő meg próbált engem visszatartani olyan dolgokkal, hogy "ezt kimosom még, és majd legközelebb elviheted!"(a már kimosott, szárítón lévő cuccomra), és közbe könnyezett. Letiltottam mindenhonnan, a telefont nem vettem fel neki, úgy éreztem, tényleg itt az ideje a végének... Másnap este már rózsával a kezében jött át hozzám. Nem engedi, hogy elengedjem...

2014. júl. 1. 22:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. Ő életem szerelme, sosem éreztem még, hogy ennyire szeretnék valakit, ennyire passzolnánk mindenben, egymás gondolataiban olvasunk... Mintha két test egy lélekbe lenne zárva. És mégis... Talán mégse? :(
2014. júl. 1. 22:46
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mivel a másik nőnél semmi esélye nincs, lehet, nem kellene vele szakítanod. Lehet, tényleg csak idő kell neki, amíg elfelejti a másik nőt.
2014. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!