Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt velem ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Egy kicsit komplikált de megpróbálok írni egy rövid összefoglalót.

Szóval volt egy fiú jó barátom 16 éves korom óta. Mindig formáltuk egymás világnézetét valamilyen szinten. Mellettem ő szerényebb lett, ő pedig motivált engem a becsvágyával.

Nem sokat találkoztunk miután mindkettőnk egyetemre került, de tartottuk a kapcsolatot. 21 évesen lefeküdtünk, remek volt, de megegyeztünk hogy barátok maradunk... nos én azóta folyamatosan sérülök.

Nekem öntötte ki ezután a nő ügyeit, amit nem esett jól hallani. Nem is jöttek össze én pedig vártam rá hogy talán egyszer felismeri hogy én mindig ott voltam neki.

Nem így lett de az élet ment tovább, én mint barát szerepében voltam jelen az életében. Volt közben barátnője is de akkor is előfordult hogy ráhajtott. Nem engedtem neki.

Lett egy komoly kapcsolatom 3 éve és boldog voltam. Találtam egy fiút aki szeret és megbecsül, de ez a fiú barátom próbált bekavarni közben. Kérte hogy vele jöjjek össze, mindig is szeretet, és az is előfordult hogy beszólt barátomnak hogy én már meg voltam neki. Szóval gyerekesen viselkedett.

Sajnos véget ért a kapcsolatom egy éve és nagyon megviselt. Ez a fiúbarátom velem volt mint mindig a sz*rban és már túltettem magam.

Múlthéten egy buliban esélyt adtam neki, arra számítottam hogy neki sincs senki, nekem sem így már megpróbálhatnánk.

Erre szemrebbenés nélkül ráhajtott egyik legjobb barátnőmre. Amikor megláttam őket együtt egy világ dőlt össze bennem, mekkora hülye voltam. Mégsem értem őt! Tudom nincs mit számon kérnem rajta, de ez mégis mellen döfött. Csak addig tetszettem neki amíg elérhetetlen voltam? Ilyen egy sz/r alakot! Nem értem. Nehéz feladnom ennyi éves barátságot, de ezt nem tudom már szavakba önteni hogy mennyire gyűlölöm és szeretem őt.

27/L


2014. júl. 2. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
*előfordult hogy ráhajtott - rámhajott
2014. júl. 2. 00:10
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek egyáltalán felfogja hogy mit tesz velem? - lehet ezzel a címmel jobb lett volna kiírnom a kérdést
2014. júl. 2. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ő teszi veled, hanem te teszed magaddal, ő csak mindig él a lehetőséggel. Ilyen barátokkal ne akarj magadnak ellenséget.
2014. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megis arra gondolj hogy mindig veled.volt...
2014. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég undorító, megértem, hogy sz.ar érzés...

Nem tudom, én mit tennék a helyedben, mert tök régóta jóban vagytok. De ezek alapján sajnos egy patkány a srác. Mondjuk sajnos a legtöbb ilyen.

2014. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha barátnak is ilyen gyerekesen önző, én szóba sem állnék vele.
2014. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én sem akarok most vele beszélni, csak eddig volt miért. Bár akkor gyerekesen viselkedett, nem miatta lett vége a párkapcsolatomnak és akkor nem is nagyon érdekelt vagy számított mit csinál.

Köszönöm hogy elolvastátok és válaszoltatok a kérdésemre. Holnap elvileg felhív...

2014. júl. 2. 22:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Helyettem a barátnőmet hívta fel, nem mintha akartam volna vele beszélni, de ez jó kis kegyelemdöfés volt.
2014. júl. 14. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Ha egy kicsit is fontos vagy neki, fog keresni, bár szerintem akkor is csak azért, mert ha nincs ló,...

Szóval én hagynám a francba az egészet, ez egy bunkó.

2014. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy lesz!
2014. júl. 30. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!